۰
به همت روابط عمومی شرکت متن،

سینماگران ایرانی از غرب کارون دیدن کردند

جمعی از هنرمندان، بازیگران و اهالی سینما و تلویزیون ۱۲ آبان، در اقدامی نمادین از طرح‌های ملی توسعه میدان‌های نفتی آزادگان شمالی و یاران شمالی در منطقه غرب کارون در نزدیکی مرز ایران و عراق بازدید کردند.
سینماگران ایرانی از غرب کارون دیدن کردند
به گزارش ميزنفت ، گروهی از سینماگران ایرانی در یک بازدید یک روزه در استان خوزستان ضمن حضور در آزادگان شمالی و یاران شمالی از تاسیسات این میادین نفتی بازدید کردند.

طی این برنامه بازدید، اهالی سینما و تلویزیون و گروهی از اعضای انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران (آیفیک)، ضمن آشنایی نزدیک با روند فرآورش نفت خام به صنعتگران و تلاشگران حوزه نفت خدا قوت گفتند و با تعدادی از آن ها به گپ و گفت پرداختند.
در این برنامه بازدید یک روزه، بهروز افخمی، مسعود فراستی، علی اکبر تحویلیان، حدیث فولادوند، نفیسه روشن، نادر سلیمانی، مهدی امینی خواه، ارشا اقدسی، علیرضا کریم زاده، علی شیرمحمدی، سولماز حصاری، مهناز مظاهری، مهدی کوهیان و تعدادی دیگر از سینماگران حضور داشتند و در یک نشست مشترک با کارشناسان روابط عمومی شرکت ملی نفت به روند تولید آثار سینمایی و مستند با موضوع صنعت نفت پرداختند.

این برنامه بازدید به همت روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) با هدف آشنایی جمعی از سینماگران اعم از بازیگران، نویسندگان و تهیه کنندگان ایرانی برگزار شد.

برنامه بازدید سینماگران و هنرمندان ایرانی از تأسیسات نفتی و مناطق نفتخیز، در نوع خود بی‌نظیر است و تاکنون این تعداد از سینماگران و هنرمندان از مناطق مختلف نفتی بازدید نداشته‌اند و آخرین برنامه بازدید هنرمندان از تأسیسات نفتی، مربوط به هفده سال پیش است که تعداد معدودی از بازیگران از یکی از پالایشگاه‌های نفتی کشور بازدید کردند.

حجم فعالیت‌های فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی که در طرح توسعه میدان مشترک آزادگان شمالی، طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا شده، بسیار چشمگیر و مفصل بوده و برخی از این برنامه‌ها در نوع خود بی‌سابقه و برای نخستین بار در صنعت نفت کشور اجرا شده است. 
جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴
کد مطلب: 15482
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *