۰

شرکت‌های علاقمند به آزادگان

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: شرکت های اینپکس ژاپن، شل، توتال، پتروناس مالزی، انی و همچنین سی‌ان پی‌سی چین از جمله شرکت‌هایی هستند که تمایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان را دارند.
میدان نفتی آزادگان - عصر نفت
میدان نفتی آزادگان - عصر نفت
به گزارش ميزنفت ، «سید نورالدین شهنازی‌زاده» مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) امروز از ارائه طرح مطالعاتی شرکت های توتال فرانسه، اینپکس ژاپن و پتروناس مالزی برای توسعه میدان نفتی آزادگان خبر داد.

وی با بیان اینکه "برای توسعه میدان آزادگان با 8 شرکت قرارداد محرمانگی امضا شده است"، گفت: برخی از این شرکت ها گزارش مطالعات خود را ارائه کرده اند و برخی دیگر هم در حال تکمیل فرآیند مطالعه هستند و به تدریج با برگزاری جلسه‌هایی در سطوح کارشناسی شرکت متن، این گزارشات در حال ارائه است.

این مقام مسئول افزود: شرکت های اینپکس ژاپن، شل، توتال، پتروناس مالزی، انی و همچنین سی‌ان پی‌سی چین از جمله شرکت‌هایی هستند که تمایل به حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان را دارند.

شهنازی زاده با تأکید بر تدوین برنامه راهبردی توسعه میدان آزادگان جنوبی در فاز 2 بیان داشت: در فاز نخست توسعه این میدان برای دستیابی به رقم تولید روزانه 320هزار بشکه نفت برنامه ریزی شده است، در فاز 2 نیز این رقم بر مبنای نتایج استخراج شده از فاز نخست خواهد بود.


منبع : تسنیم
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب: 17900
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *