۰

آذرآب همچنان معترض

کارگران شرکت آذرآب؛ از بزرگترین شرکت‌های ساخت پروژه‌های نيروگاهی و پالايشگاهی به دلیل عدم تحقق وعده‌ها، برای دومین بار در ۱۰ روز گذشته اعتراض کردند.
تجمع اعتراضی - عصر نفت
تجمع اعتراضی - عصر نفت
به گزارش ميزنفت ، کارگران شرکت آذرآب برای دومین بار در ۱۰ روز گذشته به دلیل عدم تحقق وعده‌ها، دست به اعتراض زدند، چند روز پیش اعتراض کارگران از مقابل شرکت به میدان اصلی شهر کشیده شد و بعد از ساعت‌ها بالاخره فرماندار اراک در محل اعتراض حاضر شد.

امروز نیز جمع بیشتری از کارگران مقابل استانداری تجمع کردند، یکی از معترضان درباره علت تجمع به خبرنگار ایکنا گفت: ضعف مدیریت باعث این اتفاقات شده است، آذرآب یکی از شرکت فعال با دامنه فعالیتی گسترده است و با وجود حجم زیاد کار ۵ است که به ما حقوق نداده‌اند و بن کارگری هم قطع شده است.
وی ادامه داد: تاکنون ۵ بار مقابل استانداری تجمع کردیم اما استاندار پیگیری نکرد در اعتراض چند روز پیش که در میدان شهدا انجام شد فرماندار قول پیگیری داد که هنوز نتیجه‌ای نداشته است.

این کارگر آذرآب افزود: خواهش می‌کنم مسئولین خودشان را جای پرسنل بگذارند اکثر افرادی که در آذرآب کار می‌کنند متخصص هستند این کارگران نسبت به آذرآب ارق دارند اگر حتی بخشی از حقوق کارگران را واریز می‌کرند و به بخشی از وعده‌ها عمل می‌کردند امروز اعتراض نمی‌کردیم حدود ۱۸۰۰ کارگر در این شرکت کار می‌کنند برخی از آنها از اسفندماه سال قبل حقوق طلب دارند.
شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
کد مطلب: 18335
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *