۰
۱

نامه جالب پیوندی درباره استخدام

پیوندی مدیرعامل تاپیکو در بخشنامه‌ای، ممنوعیت بکارگیری نیروهای وابسته با پرسنل و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت‌های تابعه را به آنان ابلاغ کرد.
پیوندی - عصر نفت
پیوندی - عصر نفت
به گزارش ميزنفت، یوندی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) عصر امروز در بخشنامه ای، ممنوعیت بکارگیری نیروهای وابسته نسبی و سببی با پرسنل و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکتهای تابعه این هلدینگ را به آنان ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است:

پیرو نامه شماره 2792 مورخ 95/04/06 در خصوص ممنوعیت بکارگیری نیروهایی که وابستگی نسبی و سببی با پرسنل و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکتها و موسسات تابعه دارند، مجددا اجرای ابلاغیه مذکور تأکید می گردد. بدیهی است هرگونه جذب و بکارگیری که خارج از ضوابط ابلاغی صورت پذیرید فاقد وجاهت قانونی بوده و مورد تایید این هلدینگ نمی باشد و پرداخت هرگونه وجه تحت این عنوان در حکم تصرف غیرقانونی در اموال و منابع سازمان محسوب می شود.
در صورت وجود موارد بکارگیری خلاف ضوابط ابلاغی، احکام مزبور هر چه سریعتر لغوو رونوشت آن به این هلدینگ ارسال گردد.

پیوندی در تیرماه سال گذشته نیز در بدو ورود به شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، در بخشنامه ای انتصابهای مذکور را در شرکتهای تحت مدیریت این هلدینگ ممنوع کرده بود. 
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب: 18819
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
حق دارد کاش یکی این بخشنامه را در پژوهش فناوری پتروشیمی اجرا کند دوست و آشنایان نسبی و سببی مدیران و کارکنان و وکلای مجلس و وزیران یا دفاتر دیگر بیداد می کند اگر اینها حذف شوند ته آن فقط 150 نیرو باقی می ماندو 550 نفر می روند