۰
۱

شرایط و زمان ثبت نام در آزمون استخدامی

شرایط و زمان ثبت نام در آزمون استخدامی در شرکت‎های تابعه وزارت نفت اعلام شد.
شرایط و زمان ثبت نام در آزمون استخدامی
به گزارش ميزنفت به نقل از شرکت ملی نفت ایران، در متن این آگهی آمده است: «شرکت های تابعه وزارت نفت به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و شایسته برای خدمت در بخش های مختلف صنعت نفت از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۶۹۲۵۱ مورخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ و نامه شماره ۱۲۳۴۵/۱۱۰/دم مورخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد دارای شرایط ذیل را به تعداد ۲۳۰۰ نفر، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، طب صنعتی و گزینش استخدام می نمایند؛

الف) ۱۰۵۰ نفر با حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط - کلیه بانوان و آقایان فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی و محل های خدمت تعیین شده دارای سابقه کار متوالی و مرتبط حداقل ۴ سال تا تاریخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶ (تاریخ شروع به‌کار ۱۴ دی ماه ۱۳۹۲ و قبل از آن) در مشاغل مورد نظر در صنایع نفت و دیگر صنایع مشابه با پرداخت حق بیمه مستمر و کامل که حائز شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون ذیربط باشند.

ب) ۱۲۵۰ نفر فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها - کلیه بانوان و آقایان فارغ‌التحصیل برتر دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی و محل های خدمت تعیین شده که حائز شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون ذیربط باشند.

متقاضیان می‌توانند برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره رشته‌ها و گرایش‌های مورد نیاز، مکان‌های خدمت و دیگر جزئیات استخدام از جمله ضوابط مربوط به شرایط سن و معدل در هریک از گروه های «الف» و «ب» از تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ به پایگاه اینترنتی http://azmoon.nioc.ir مراجعه و اطلاعات بیشتر را دریافت و درصورت احراز شرایط و تمایل از تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ لغایت یکم آذر ۱۳۹۶ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.»
 
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب: 19541
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


م
Iran, Islamic Republic of
هفت خان رستم باید جلوی شرایط اینا لنگ بندازه !
از امتیازات ویژه مثل جانبازی و ایثارگری و فرزند کارکنان نفت و شاگرد استاد طوسی بودن و ... که بگذریم میرسیم به میزان نیرو های مورد نیاز که مثلا برای رشته اکتشاف نفت 4 نفر لازم دارن و برای رشته کامپیوتر 63 نفر !!!! حسابداری 69 نفر ! برای داشنگاه آزاد شرط معدل گذاشتن 19 !!! برای دانشگاههای خارجی شرط معدل گذاشتن 15 !!! معدل چرا باید تا این حد ملاک باشه؟ ملاک باید ریز نمرات باشه ، ملاک باید دروس تخصصی باشه. خودشون هم دانشگاه های خودشون رو قبول ندارن ! مگه گناه دانشگاه آزادی ها چی بوده ؟! اینکه پول تحصیل خوشمون رو پرداخت کردن ؟! ورودی های دانشگاه های سراسری هر سال کمتر میشه و در عوض ورودی پردیس ها داره زیادتر میشه ! همون پردیس هایی که چند برابر دانشگاه آزاد شهریه میگیرن و در آخر مدرکشون با مدرک دانشگاه های سراسری هم ارزش هست.
حالا تو این شرایط میان میگن داریم 2300 نفر استخدام میکنیم ! مردم هم که دیگه از جزئیات که خبر ندارن. فکر می کنن دارن توی صنعت نفت حلوا خیرات می کنن !
مشکل زنگنه یا فلانی یا بهمانی نیست . مشکل جاهای دیگه هست. مشکل منه فارغ التحصیل بیکار هستم چون به جای اعتراض و گرفتن حق ، سرم رو مثل کبک کردم زیر برف ! و در نهایت یه جایی شاید چند خط کامنت بذاریم ! اینقدر ترسیدیم که حتی جرات نمی کنیم حرف بزنیم. خون ما رو کردن تو شیشه واسه خودشون کاخ درست کردن.