۰

مذاکرات امضای قراردادهای جدید نفتی به بن بست خورد؟

اینکه وزیر نفت با گذشت ۸۲ روز از اعلام مذاکرات جدی برای امضای ۱۰ قرارداد جدید نفتی در سال جاری، این موضوع را از اساس منکر می شود، به نظر می رسد به معنای این است که این مذاکرات یا با بن‌بست مواجه شده و یا حداقل مشکلاتی در توافقات وجود دارد.
قرارداد نفتی - عصر نفت
قرارداد نفتی - عصر نفت
به گزارش ميزنفت ، در نخستین روزهای آغاز به کار دولت دوازدهم وزیر نفت از پیگیری جدی برای امضای 10 قرارداد جدید نفتی در سال 96 خبر داد و گفت: "این یک ایده است و نمی توان تعداد دقیقی عنوان کرد اما براساس مذاکرات جدی انجام شده با طرف قراردادها، پیش بینی می‌شود حدود 10 قرارداد امضا شود."

زنگنه ششم شهریورماه سال جاری تأکید کرد: امضای قراردادهای جدید نفتی اولویت بندی شده، همه مذاکرات بخوبی پیش می روند و هیچ مذاکره ای، مانع مذاکرات دیگری نیست.
اما امروز وزیر نفت در پاسخ به سوالی در خصوص تحقق امضای 10 قرارداد جدید نفتی تا پایان امسال گفت: من این مساله را مطرح نکردم، افراد دیگری این موضوع را اعلام کردند.

اینکه وزیر نفت با گذشت 82 روز از اعلام مذاکرات جدی برای امضای 10 قرارداد جدید نفتی در سال جاری، این موضوع را از اساس منکر می شود، به نظر می رسد به معنای این است که این مذاکرات یا با بن‌بست مواجه شده و یا حداقل مشکلاتی در توافقات و روند امضای قراردادها وجود دارد.منبع : تسنیم
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
کد مطلب: 19593
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *