۰
۵

مدیران بازنشسته صنعت نفت در حال رایزنی !

با وجود قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان وزارتخانه‌ها ظاهراً برخی از مدیران بازنشسته صنعت نفت در حال رایزنی با مجلس و نهادهای نظارتی برای حفظ صندلی مدیریتی خود هستند.
شرکت ملی نفت ایران - عصرنفت
شرکت ملی نفت ایران - عصرنفت
به گزارش ميزنفت ، با وجود  قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارتخانه‌ها از جمله وزارت نفت ظاهرا برخی از مدیران بازشسته صنعت نفت در حال رایزنی با مجلس و نهادهای نظارتی به منظور حفظ جایگاه مدیریتی خود هستند و این در حالی است که حضور آنها در این سمت‌ها براساس  استفساریه مجلس محترم شورای اسلامی و ابلاغیه ریاست محترم سازمان بازرسی، یک تخلف آشکار است و قانونگذار تاکید کرده ادامه حضور آن‌ها به منزله دخل و تصرف در اموال عمومی است. 

 این گزارش حاکی از است برخی از مدیران بازنشسته صنعت نفت به شدت دنبال رایزنی با افراد مختلف در جهت حفظ صندلی مدیریتی خود حداقل برای یکی دو ماه آینده بوده و نیز با تبلیغات مستمر در رسانه‌ها مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن مدیریتشان در تلاشند تا با دور زدن قانون صندلی خود را حفظ کنند.

این گزارش اضافه می‌کند ‎تمام این اما و اگرها در حالی مطرح می‌شود که  از تاریخ 20 آبان 96 تا به امروز این مدیران بصورت غیرقانونی در محل کار خود حاضر شده‌اند و از این تاریخ امضا و پاراف‌های آن‌ها از هیچ اعتباری برخوردار نیست که این امر خود می‌تواند در آینده مشکلات عدیده ای را برای صنعت  نفت تحمیل کند.

‎بر اساس این گزارش ،‌ اقایان سید مجید هدایت زاده مدیرعامل شرکت نیکو و نصرت رحیمی رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت و شهنازی زاده مدیر عامل شرکت متن ازجمله بازنشستگان صنعت نفت هستند که باید با مجموعه نفت خداحافظی کنند.منبع : فارس
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 19653
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دکتر اکبری و مروی هم در پتروپارس هستند.
Iran, Islamic Republic of
مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب
رحيم
Iran, Islamic Republic of
ديگران نيستند يا از آنها مي رسد . چرا هيچوقت اسم همه را نمي زنيد
Iran, Islamic Republic of
عالیپور مدیر عامل مناطق نفتخیز هفت سال از بازنشستگیش گذشته
Iran, Islamic Republic of
عالیپور مدیر عامل مناطق نفتخیز هفت سال از بازنشستگیش گذشته