۰
مستنداتی که ادعای زنگنه را نامعتبر کرد

آبدارچی‌های عضو هیئت مدیره+سند

وزیر نفت در حالی عضویت چند نیروی خدماتی در هیئت مدیره شرکت زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نفت را تکذیب کرد که اسناد موجود نشان می‌دهد چند نیروی خدماتی به عضویت هیئت مدیره این شرکت درآمده اند.
آبدارچی‌های عضو هیئت مدیره+سند
به گزارش میزنفت٬ هفته گذشته بود که هدایت الله خادمی، نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت و گو با خبرنگار مهرگفت: در صندوق‌های بازنشستگی نفت شرکتی به نام اهداف رهپویان خاورمیانه در تیرماه ۹۶ تاسیس شده است که تعدادی از نیروهای خدماتی و آبدارچی دفتر رئیس صندوق‌های بازنشستگی در این هیئت مدیره عضو هستند.

پس از بازنشر این خبر توسط رسانه‌ها، وزیر نفت شب گذشته و در حاشیه نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت در واکنش به این خبر گفت: این موضوع را می‌توان به‌صورت حقوقی پیگیری کرد. کدام آبدارچی؟

بیژن زنگنه در حالی این اتفاق را تکذیب می‌کند که هدایت الله خادمی نائب رئیس کمیسیون انرژی اسنادی را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده است که نشان می‌دهد برخلاف گفته های وزیر نفت، چنین پدیده‌ای در نفت وجود دارد. با توجه به رسالت این رسانه برای شفاف سازی و اطلاع رسانی متقن و دقیق اسناد این شرکت و اعضای هئیت مدیره آن منتشر می‌شود.
بر اساس آگهی درج شده در روزنامه رسمی کشور، شرکت اهداف رهپویان خاورمیانه در تاریخ ۲۴ تیر ۹۶ به ثبت رسیده است و امیرشیخ سفلی به سمت نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، ابوالفضل شمیرانی عضو هیئت مدیره و  ابوالفضل شمیرانی به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شده و صاحب قانونی امضاها هستند.

اما بر اساس اسنادی که در ادامه می‌آید، این افراد از نیروهای خدماتی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت هستند که سوابق بیمه آن‌ها نشان می‌دهد بیمه آن‌ها توسط یک شرکت خدماتی تامین می‌شود که این شرکت هم زیر مجموعه خود صندوق‌های بازنشستگی است.
همچنین بر اساس سند ذیل، آقای امیر شیخ سفلی یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره شرکت اهداف راهپویان خاورمیانه هم نامش به عنوان کارگر عادی برای بیمه رد شده است.

يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
کد مطلب: 20598
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *