۰

جریمه میلیاردی برای یک قاچاقچی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس حکم صادره برای عامل قاچاق ۶۰ هزار لیتر سوخت را پرداخت یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت اعلام کرد.
جریمه میلیاردی برای یک قاچاقچی
به گزارش میز نفت به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس حکم صادره برای عامل قاچاق ۶۰ هزار لیتر سوخت را پرداخت یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت اعلام کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار داشت: فردی که اقدام به انبار بیش از ۶۰ هزار لیتر نفت سفید به صورت خارج از شبکه در حومه شیراز کرده بود، با مراجعه سرزده مامورین برای سرکشی به دام قانون گرفتار شد.

مبشری با اشاره به تشکیل پرونده برای این متهم در یکی از شعب بدوی تعزیرات حکومتی شیراز، افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه ادعا کرد این میزان سوخت را برای مصارف کشاورزی نگهداری کرده، ولی شواهد و مدارک خلاف این ادعا را اثبات کرد و نهایتا با توجه به جوابیه استعلام شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، تخلف محرز اعلام و متهم با رای شعبه دهم این اداره کل به ضبط سوخت مکشوفه و پرداخت یک میلیارد و ششصد میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

انتهای پیام/
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱
کد مطلب: 20831
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *