۰
۱

خبر میز نفت تایید شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، علی اکبر پورابراهیم را به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نفتیران اینتر ترید (NICO) منصوب کرد.
نیکو - میز نفت
نیکو - میز نفت
به گزارش میز نفت ، در حکم علی کاردر خطاب به پورابراهیم آمده است: «با عنایت به تعهد و توانمندی‎های جنابعالی و با توجه به تصویب مجمع عمومی مورخه ۶ خرداد ۱۳۹۷ شرکت نفتیران اینتر ترید (NICO) بدینوسیله به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نفتیران اینترترید (NICO) منصوب می شوید.

نظر به حساسیت و اهمیت شرکت مذکور، ضرورت دارد نسبت به بازسازی و احیای نقش این شرکت در سطوح بین‎المللی و با تاکید بر برقراری هرچه بیشتر انضباط مالی در امور آن، اقدام لازم را معمول و گزارش‎های دوره ای از بهبود عملکرد را به اینجانب ارائه نمایید. امید است با اتکال به الطاف ایزد متعال در انجام ماموریت محوله موفق و موید باشید.»کاردر همچنین از تلاش‌های سیدمجیدهدایت زاده رضوی در مدت تصدی این سمت قدردانی کرد.


منبع : شانا
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب: 21220
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جای یکی از پیرترین های موجود در نفت با یکی از کم سن ترین و کم تجربه ترین های موجود در نفت ( که این روزها تعدادشان هم کم نیست و از اعتماد به نفس خارق العاده ای هم برخورداند ) عوض شد!
جالب اینکه در گذشته در حکم افراد قید میشد "نظر به تجارب و تعهد جابعالی..." اما این روزها گویا حتی خود جناب وزیر و آقای کاردر هم مطعند که این کلمه "تجارب" محلی از اعراب ندارد و در احکام صادره جای آن را به "توانمندی ها"!!!! داده اند!!!!