۰
۸

باور می‌کنید وی مدیرعامل نیکو است؟| عکس

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل نیکو باحضور علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزارشد. مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، علی اکبر پورابراهیم را به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نفتیران اینتر ترید (NICO) منصوب کرد.کاردر همچنین از تلاش‌های سیدمجیدهدایت زاده رضوی در مدت تصدی این سمت قدردانی کرد.
باور می‌کنید وی مدیرعامل نیکو است؟| عکس
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 21229
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
اخه این آقا چه تجربه کاری داره ؟ واقعا زنگنه وزارت نفت و کشور را مسخره کرده
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا آقای زنگنه خوب میدونه چکار کنه. مهره چینی.
گروهبان
Iran, Islamic Republic of
خواهشمند است رزومه کاری و تحصیلی ایشان بهمراه سوابق کاری وی را منتشر کنید.
Iran, Islamic Republic of
وابستگی به کدام حضرات در دولت فخیمه را دارد ان را هم مشخص فرماید
آریو
Iran, Islamic Republic of
صنعت نفت از ریل خارج شده، جناب وزیر به بدنه صنعت نفت اعتمادی ندارد! از آنطرف لابی سنگین مجلس و دخالتهای آقای تاجگردون در این صنعت و قیچی کردن حق و حقوق و پاداش کارکنان اوضاع نابسامانی درست کرده! کلا صنعت داره بصورت خان خانی اداره میشه!
احمد
Iran, Islamic Republic of
چون کاردر را ادم مسلمانی میدانم او را به دینش قسم میدهم اولا نظر شرعی و قانونی واقعی (نه دستوری زنگنه)خود را راجع به فاجعه های انتصابات اخیر با امضای خودش را اعلام کند. ثانیا بیش از این برای حفظ موقعیت و میز و ....ش صنعت نفت را ویران ترش نکند.
همکار
Iran, Islamic Republic of
باور میکنید دستهایی در کارند که تمامی پروژه ها بصورت ترک تشریفات به شرکت پتروپارس واگذار گردند؟ آنهم در حالی که شرکتهای خصوصی فعال در حوزه نفت در حال تعدیل پرسنل خود بدلیل عدم وجود پروژه هستد؟ براستی چه کسانی از این واگذاریها منتفع می شوند؟
نجم
Iran, Islamic Republic of
سلام
با این همه مدیران بالای سی سال خدمتی که اینها کنار گذاشتند که حتی اصولگرا هم نبودند و تنها جرمشون اینبوده که کار میکردند و میفهمیدند چیکار میکنند یا کی داره خلاف میکنه باید هم بچه های غیر نفتی رو بیارن سرکار.
دو حالت بیشتر نیست یا نیکو جای کوچیکی بوده که هر بچه ای میتونسته ادارش کنه و مدیران قبلیش الکی گندش کرده بودن در مقایسه با این انتصاب جدید شیخ پیر یا که نه آدمای کوچیک با رانت و آشنا بازی میتونن به یک همچین جاهایی هم دست پیدا کنند که بشن ماشین امضای هدایت شده ای که نا آگاهانه هر چیزی رو امضا کنند اگر این نوع انتصابات و تخریب یک مملکت خیانت و فساد اداری نیست اسمش چیه؟
باید یاد اون سخنرانی معروف حضرت امام خمینی ره در جمع مردم در مخالفت با لایحه کاپیتولاسیون مورخ 4 آبان 1343 افتاد:" آقا فکری بکنید برای این مملکت؛ فکری بکنید برای این ملت.... ای سران اسلام، به داد اسلام برسید....." واقعا" باید امروز بداد نفت رسید که فردا دیر است.اینها با این کارهاشون فقط نه اینکه نفت رو بلکه مملکتو و نظام رو به چالش میکشن. میدونند دور آخرشونه باید جمع کنن برن تو خارج با تابعیتی که از فرزندانشون میتونن بخودشون منتقل کنند و ازرانتها و مفسده هاشون استفاده کنند و به ریش همه ما بخندند.