۰

کاهش قیمت نفت در آستانه نشست اوپک + نمودار

بررسی قیمت نفت در بازار‌های جهانی نشان دهنده آن است هر بشکه نفت برنت کاهش ۳.۳۱ دلاری، نفت خام کاهش ۱.۷۷ دلاری و نفت اوپک کاهش ۸۷ سنتی داشته است.
قیمت نفت - میز نفت
قیمت نفت - میز نفت
به گزارش میز نفت ، بررسی قیمت نفت برنت در بازار‌های جهانی نشان دهنده آن است که قیمت آن در بازار‌های جهانی طی هفته گذشته میلادی کاهش داشته، به گونه‌ای که هر بشکه نفت برنت در تاریخ ۲۱ خرداد ماه به ارزش ۷۶ دلار و ۳۹ سنت به فروش رسید.

پس از آن قیمت نفت برنت به مدت یک روز رو به کاهش رفت به گونه‌ای که در روز پس از آن به قیمت ۷۵ دلار و ۸۴ سنت فروخته شد.

هر بشکه نفت برنت در روز ۲۳ خرداد ماه با رشد قیمت ۷۶ دلار و ۶۵ سنت فروخته شد که این رقم بیشترین میزان به ثبت رسیده طی هفته گذشته میلادی بوده است.

در ۳ روز پایانی هفته هر بشکه نفت برنت با افت قیمت به ارزش ۷۵.۹۸ دلار و ۷۳.۴۳ دلار و ۷۳.۰۸ دلار فروخته شده که قیمت ۷۳ دلار و ۸ سنت کمترین رقم به ثبت رسیده طی مدت مذکور است.

اختلاف قیمت‌ها نشان دهنده افزایش ۳.۳۱ دلاری نفت برنت طی هفته گذشته میلادی بوده است.

 
 
بررسی بازار‌های جهانی نشان می‌دهد ارزش نفت خام در هفته گذشته میلادی کاهش داشته است.

نفت خام در ابتدا هفته به قیمت ۶۶ دلار و ۹ سنت فروخته شد، در روز دوم هفته با افزایش جزئی قیمت به ۶۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

پس از آن در بیست و سومین روز از خرداد قیمت نفت خام با افزایش در رقم ۶۶ دلار و ۶۹ سنت مورد معامله قرار گرفت که این میزان بیشترین رقم در هفته گذشته میلادی بوده است.

نفت خام در ۲ روز پایانی هفته گذشته میلادی در رنج قیمتی ۶۴ دلار خرید و فروش شد به گونه‌ای که در روز جمعه ۶۴ دلار و ۸۲ سنت، شنبه ۶۴ دلار و ۳۲ سنت قیمت گذاری شده است.

اختلاف قیمت نفت خام طی هفته گذشته میلادی نشان دهنده کاهش ۱ دلار و ۷۷ سنتی بوده است.

 
نفت اوپک در هفته گذشته میلادی در ۴ روز قیمت گذاری شد که روند تغییر قیمت نشان دهنده کاهش بوده است.

هر بشکه نفت اوپک در ابتدا هفته گذشته میلادی به قیمت ۷۴ دلار و ۲۲ سنت مورد معامله قرار گرفت، روز پس از آن با کاهش قیمت به رقم ۷۳ دلار و ۹۶ سنت رسید و در سومین روز با افزایش جزئی قیمت هر بشکه از آن به قیمت ۷۴ دلار و ۱۱ سنت رسید.

هر بشکه نفت اوپک در ۲۴ روز از خرداد ماه با افت قیمت قابل توجه در مقایسه با قبل به هر بشکه از آن به قیمت ۷۳ دلار و ۳۵ سنت خرید و فروش شد.

بررسی قیمت‌ها نشان دهنده کاهش ۸۷ سنتی هر بشکه نفت اوپک در هفته گذشته بوده است.
 

به گزارش خبرگزاری میزان، ایران در ۲ ماه گذشته بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه در روز نفت خام و میعانات گازی صادر کرده که میانگین قیمت فروش نفت ۶۵ دلار برای هر بشکه محاسبه شده است. منبع : میزان 
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: 21246
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *