۰
۱

جزئيات يک فساد ديگر در نفت

مسئول فروش فرآورده های نفتی به کشتی‌ها در منطقه بوشهر با اختلاس چند ده میلیارد تومانی از کشور متواری شد.
جزئيات يک فساد ديگر در نفت
به گزارش ميزنفت به نقل از فارس، مسئول فروش فرآورده های نفتی به کشتی‌ها (بانکرینگ) در منطقه بوشهر با اختلاس چند ده میلیارد تومانی متواری شد.

ظاهرا ح.ط. که مدت 2 سال و نیم است که در این سمت مشغول به کار بوده است پیش از این دو بار دیگر نیز دست به سوء استفاده زده بود که در نوبت های قبل ارقام این سوء استفاده‌ها اندک بوده است. با این وجود ظاهرا توجهی به این موضوع از سوی مسئولان امر صورت نگرفته بود تا این که نام برده توانست ارقام کلان تری را به جیب بزند.

پیگیری خبرنگار فارس حاکی است ظاهرا ح.ط که پیش‌تر خانواده خود را به گرجستان فرستاده بود خود نیز به این کشور متواری شده است.

به گزارش فارس هم اکنون تیمی از بازرسی و حراست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای پیگیری موضوع به منطقه بوشهر اعزام شده‌اند. انتظار می رود پس از بررسی‌های لازم در خصوص اصلاح وضعیت بانکرینگ آن منطقه اقدامات ضربتی صورت پذیرد.

بر اساس این گزارش، پیش از این کارشناسان صنعت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی هشدارهای متعددی درباره رویه‌های بانکرینگ و تغییر این رویه‌ها به نفع بازنشستگان و شرکت‌های آنها مطرح کرده بودند.
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
کد مطلب: 22002
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


freza
Iran, Islamic Republic of
از در و دیوار وزارت نفت و شرکتهای تابعه فساد میبارد .عزم جدی برای مقابله با فساد و اصلاح رویه های ناکارامد وجوذ ندارد با عناوین اینکه سیستم های نظارتی موجب ترس و کاهش ریسک پذیری مدیران شده و انها را ناراحت می کنند عملا دستکاههای نظارتی خنثی و بی اثر شده اند اقای زنگنه اساسا روی خوشی به این نهادهای نظارتی نشان نمیدهدد . چرا نمی دانم اما زمان همه چیز را روشن خواهد کرد .