۰

آغاز هفته سرنوشت‌ساز نفتی‌ها

با انتصاب معاونان جدید وزیر نفت، ترکیب مدیران صنعت نفت کشور در هفته جاری تغییر اساسی نسبت به گذشته خواهد داشت و با ادامه تغییرات احتمالی که معاونان جدید وزیر در زیرمجموعه اعمال خواهند کرد، این هفته را می‌توان هفته سرنوشت‌سازی برای نفتی‌ها دانست.
وزارت نفت - میز نفت
وزارت نفت - میز نفت
به گزارش میز نفت ، طبق قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سازمان‌های دولتی، از امروز (26 آبان‌ماه) 210 مدیر دولتی در ارگان‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها صندلی خود را ترک می‌کنند.

وزارت نفت که یکی از وزارتخانه‌های پربازنشسته کشور است، بیشترین تعداد مدیرانی را دارد که باید از امروز جای خود را به جوان‌ترها بدهند به‌طوری که از 10 معاون وزیر نفت، 8 معاون وی امروز با صندلی‌های مدیریتی خود خداحافظی می‌کنند.

بیشتر بخوانید

آقای زنگنه، در وزارت نفت چه‌خبر است؟

در این میان، سه شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت شامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از امروز مدیرعامل ندارند تا وزیر نفت برای تعیین جایگزین آنها تصمیم‌گیری کند.

با انتصاب معاونان جدید وزیر نفت، ترکیب مدیران صنعت نفت کشور در هفته جاری تغییر اساسی نسبت به گذشته خواهد داشت و با ادامه تغییرات احتمالی که معاونان جدید وزیر در زیرمجموعه اعمال خواهند کرد، این هفته را می‌توان هفته سرنوشت‌سازی برای نفتی‌ها دانست.منبع : تسنیم
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: 22370
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *