۰

​اطلاعیه جدید در مورد کارت سوخت

طبق ششمین اطلاعیه صادرشده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت المثنای سوخت فراهم شده است.
کارت سوخت - میز نفت
کارت سوخت - میز نفت
به گزارش میز نفت ، در ادامه اطلاع‌رسانی‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران نسبت به کارت سوخت و چگونگی دریافت کارت سوخت المثنی، ششمین اطلاعیه این شرکت اعلام شد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است: "متقاضیان دریافت کارت سوخت المثنی که روزهای گذشته در سامانه‌های دولت همراه ثبت‌نام کرده‌اند و بعد موفق به یافتن کارت سوخت خود شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی (www.mob.gov.ir)، اپلیکیشن خدمات دولت همراه و کد دستوری #4* درخواست ثبت‌شده خود را لغو کنند؛ این امکان تا 24 آذرماه (پایان مهلت ثبت‌نام) در دسترس خواهد بود.

بدیهی است در صورت لغو درخواست کارت المثنی، امکان احیاء و استفاده از کارت اصلی میسر است. بر اساس این اطلاعیه چنانچه درخواست ثبت‌شده در موعد مقرر (تا 24 آذر ماه) لغو نشود، کارت سوخت فعلی این مالکان خودرو و موتورسیکلت ابطال و کارت المثنی صادر خواهد شد.

همچنین آن دسته از متقاضیان دریافت کارت سوخت المثنی که لازم می‌دانند اطلاعات ثبت‌نام خود را در سامانه‌های دولت همراه ویرایش کنند، می‌توانند تا قبل از پایان فرصت اعلام‌شده با مراجعه به سامانه‌های ثبت‌نام، اقدام کنند".


منبع : تسنیم
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 22565
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *