۰

موضع محکم چین درباره واردات نفت از ایران

نماینده چین در کمیسیون مشترک برجام تصریح کرد: از تحریم‌های امریکا ضدایران پیروی نمی‌کنیم و سیاست به صفر رساندن صادرات نفتی تهران را نیز نمی‌پذیریم.
موضع محکم چین درباره واردات نفت از ایران
به گزارش میز نفت به نقل از مهر،  «فو کانگ» (Fu Cong) نماینده چین در کمیسیون مشترک برجام در وین امروز جمعه پس از اتمام نشست مذکور اعلام کرد: ما از تحریم‌های یک جانبه امریکا علیه ایران پیروی نمی‌کنیم. امنیت انرژی برای ما مهم است.

 نماینده چین در نشست امروز کمیسیون مشترک برجام در وین تصریح کرد: پکن سیاست امریکا در به صفر رساندن صادرات نفتی ایران را نمی‌پذیرد.

 این درحالیست که میخاییل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین امروز جمعه در پیامی توئیتری اعلام کرد: نشست امروز کمیسیون مشترک برجام در وین را می‌توان تاحدی رضایت بخش توصیف کرد. پیشرفتی حاصل نشد؛ اما قطعاً یک شکست هم نبود. همه شرکت‌کنندگان بر تعهد کامل به برجام برغم وجود مشکلات تاکید کردند.

 گفتنی است، دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزرا و مدیران سیاسی ایران و گروه ۱+۴ و نیز هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی پیش در هتل کوبورگ وین به کار خود خاتمه داد.
شنبه ۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب: 23993
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *