۰

تولید نفت شیل آمریکا به رکورد زد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرد تولید نفت آمریکا از هفت ساختار اصلی شیل در ماه اکتبر ۷۴ هزار بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد ۸.۸۴۳ میلیون بشکه در روز برسد.
نفت آمریکا - میز نفت
نفت آمریکا - میز نفت
به گزارش میز نفت ، اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه بهره‌وری حفاری در روز دوشنبه اعلام کرد انتظار می رود تولید نفت آمریکا از هفت ساختار اصلی شیل در ماه اکتبر 74 هزار بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 8.843 میلیون بشکه در روز برسد.

 انتظار می رود بیشترین تغییر در حوزه پرمین تگزاس و نیومکزیکو صورت گیرد و تولید در این  مناطق حدود 71 هزار بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 4.485 میلیون بشکه در ماه اکتبر برسد. این نهمین ماه پیاپی افزایش تولید در این حوزه است.

 انتظار می‌رود تولید در داکوتای شمالی و منطقه بیکن مونتانا حدود 2 هزار بشکه در روز بالا رفته و به رکورد 1.471 میلیون بشکه در روز برسد که کمترین افزایش در این حوزه از ماه می را نشان می دهد.

 علیرغم اینکه تعداد چاه‌های جدید حفاری شده در هر دو حوزه پرمین و بیکن از آغاز سال میلادی جاری کاهش یافته، تولید در هر دو حوزه به خاطر بالا رفتن بهره وری این چاه ها افزایش یافته است.

 افزایش تولید در حوزه های پرمین و بیکن آمریکا باعث شده این کشور عربستان و روسیه را پشت سر گذاشته و بزرگ ترین تولید کننده نفت جهان شود.

 پیش بینی می شود تولید گاز طبیعی آمریکا هم افزایش یافته و به رکورد 82.4 میلیارد فوت مکعب در روز در ماه اکتبر برسد.

 انتظار می رود تولید در منطقه آپالاچییا ، بزرگترین ساختار گاز شیل آمریکا حدود 0.2 میلیارد فوت مکعب در روز بالا رفته و به رکورد 32.8 میلیارد فوت مکعب برسد.

 اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تولید کنندگان در ماه اوت 1247 چاه حفر و 1389 چاه را در بزرگترین حوزه های شیل تکمیل کرده اند.


منبع : تسنیم
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب: 24741
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *