۰
۱
​ آغاز کابوس وطن فروشان

شناسایی منابع آمدنیوز

یک مقام اطلاعاتی به کانال تخصصی اخبار امنیتی دفاعی گفت: تمامی منابع خبری، مرتبطین و کسانی که اخبار و گزارشات خود را برای شبکه معاند آمدنیوز ارسال می‌کردند، همه جزئیاتشان در دستان ماموران اطلاعاتی قرار گرفته است.
شناسایی منابع آمدنیوز
به گزارش میز نفت، این مقام آگاه گفت: کلیه نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران، قوه قضائیه در گذشته تذکر و هشدار داده  و اتمام حجت کرده بودند که هرشخص برای رسانه‌های ضد انقلاب و شبکه‌هایی که توسط سرویس‌های جاسوسی دشمن حمایت می‌شوند، مطلب، ویدیو، متن، صوت، عکس و یا هرگونه اطلاعاتی ارسال کند، از لحاظ قانون به عنوان مجرم و به اتهام همکاری با عوامل سرویس‌های جاسوسی بیگانه شناخته خواهد شد و قطعا توسط نهادهای اطلاعاتی دستگیر و توسط مقام قضائی محاکمه خواهد شد.

 زم و چند تن از همکارانش سفری به یکی از کشورهای همسایه ایران داشتند، غافل از اینکه سازمان اطلاعات سپاه او را از داخل فرانسه زیر نظر داشته و تا زمانی که فرانسه را به مقصد کشور ...... همسایه ایران، ترک کرد کاملا زیر چتر اطلاعاتی ایران قرار داشت و در فرصت مناسب به تور سازمان اطلاعات سپاه افتاد و خود و همراهانش به همراه تمامی دستگاه‌هایی که داشته‌اند شامل تبلت، تلفن هوشمند، کامپیوتر و.... همچنین مدیریت کانال و سایت آمدنیوز و تمامی اطلاعاتی که توسط افراد داخل ایران برای این رسانه ضد انقلاب ارسال می‌کردند، در اختیار پاسداران سازمان اطلاعات سپاه قرار گرفت.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸
کد مطلب: 24996
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
کشور ترکیه