۰
​دعوت مدیران هلدینگ خلیج فارس با خانواده به کیش

گردهمایی خانوادگی با پول بیت‌المال

در شرایطی که رئیس جمهور از وجود ۱۸ میلیون خانوار نیازمند در کشور خبرمی‌دهد و ازسویی دولت در تلاش است تا با افزایش قیمت بنزین مبلغی از این محل را به تامین هزینه های این خانواده ها تخصیص دهد.
گردهمایی خانوادگی با پول بیت‌المال
به گزارش میز نفت، سایت‌ نفتی‌ها نوشت:

 در شرایطی که رئیس‌جمهور از وجود ۱۸ میلیون خانوار نیازمند در کشور خبر می‌دهد و ازسویی دولت در تلاش است تا با افزایش قیمت بنزین مبلغی از این محل را به تامین هزینه‌های این خانواده‌ها تخصیص دهد و از سمتی دیگر فشار تحریم‌های خصمانه دشمن روز به روز بر مشکلات اقتصادی کشور می‌افزاید برخی از شرکت‌ها با برگزاری گردهمایی‌های خود در کیش سعی بر صرف هزینه‌هایی دارند که در چنین شرایطی قطعا این گونه هزینه‌ها منطقی به نظر نمی‌رسد.

بنابرگزارش رسیده، هلدینگ خلیج فاس در اقدامی تامل برانگیز به بهانه اجلاس مدیران عامل هلدینگ و مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه سه شنبه و چهارشنبه این هفته مدیران خود را به همراه خانواده‌هایشان به کیش دعوت کرده است.

در خصوص جزئیات این اجلاس‌ و اهمیت برگزاری آن در جزیره کیش اطلاعاتی در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد همین نشست می‌توانست در تهران و یا عسلویه برگزار شود که قطعا هزینه کمتری در بر می‌داشت.

ضمن آنکه دعوت مدیران به همراه خانواده‌هایشان نکته قابل تامل است. دراین بین بنا بر لیست اعلامی برای دریافت هتل و امکانات رفاهی این دعوت شدگان حکایت از حضور حدود ۱۵۰ نفر از مدیران و اعضای فعال هلدینگ خلیج فارس دراین سفر دارد که قطعا هزینه صورت گرفته برای این نشست و گردهمایی می‌توانست در جهت موارد مهمتری چون پرداخت پاداش بهره وری کارکنان برخی از شرکت‌های زیرمجموعه این شرکت که به بهانه زیان ده بودن یکسال و نیم گذشته دراین بخش دریافتی نداشته اند هزینه شود.

دراین بین این سوال همچنان باقی است که با چه دیدگاه مدیریتی در شرایط تحریم و به قول مسئولان این هلدینگ در شرایط جنگ اقتصادی و افزایش روز به روز فشارها بر این مجموعه چنین تصمیمی گرفته شده و اساسا این اجلاس‌ تا چه اندازه مهم بوده که می‌بایست چنین هزینه‌ای برای آن صورت بگیرد؟
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 25283
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *