۰

ماجرای وجود آب در بنزین

مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس توضیحاتی را در خصوص علت وجود آب در یکی از جایگاه‌های استان شیراز ارائه داد.
بنزین | میز نفت
بنزین | میز نفت
به گزارش میز نفت ، مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس توضیحاتی را در خصوص علت وجود آب در یکی از جایگاه‌های استان شیراز ارائه داد.

حمید قاسمی با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اضافه کردن آب در بنزین یکی از جایگاه‎های سوخت استان شیراز، گفت: در واقع نظارت جایگاه‎های سوخت توسط سازمان استاندارد انجام می‎شود و فقط شرکت پخش فرآوردهای نفتی کشور در بعضی از مواقع نظارت می‎کند.

او ادامه داد: در واقع صفر تا صد بررسی این موضوعات ( آب در بنزین) و یا کم فروشی به عهده سازمان استاندارد است.

سید یوسف موسوی مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس با اشاره به وجود آب در جایگاه سوخت صدرا شیراز گفت: طبق کارشناسی‌های انجام شده شاهد این موضوع بودیم که به دنبال بارندگی‌های اخیر در حوضچه مخازن جایگاه، آب باران با بنزین مخلوط شده است.

او افزود: مقدار حجم آب وارد شده به مخزن ۳۴ هزار لیتری، ۴۵۰ لیتر بود که عرضه بنزین مخلوط شده به آب در جایگاه سوخت موجب خرابی و توقف ده‌ها خودرو شد.

مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس با تأکید بر اینکه از طریق دوربین‌های جایگاه، خودرو‌های آسیب دیده قابل شناسایی هستند، اضافه کرد: افرادی که در این روز اقدام به سوخت‌گیری کرده‌اند در صورت خرابی خودرو می‌توانند به جایگاه مراجعه و شکایت خود را ارائه دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب: 26417
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *