۰

تاثیر«هیچ» کرونا بر تولید نفت

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: ویروس کرونا روی تولید و توزیع نفت و گاز ایران هیچ اثری نگذاشته و تولید و توزیع نفت و گاز ایران بدون تأثیر از شیوع این ویروس، در حال انجام است.
فرخ علیخانی | میز نفت
فرخ علیخانی | میز نفت
به گزارش میز نفت ، فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در شرکت ملی نفت ایران یک کمیته شرایط اضطراری سطح 3 داریم و علاوه بر سطح 3 که در سطح کل شرکت ملی نفت هست، یک کمیته شرایط اضطراری سطح یک نیز داریم؛ اما کمیته اضطراری سطح سه در سطح مدیرعامل و اعضای اصلی هیئت مدیره و مدیران ارشد است.

وی افزود: با وقوع مسئله شیوع ویروس کرونا، با اعلام شرایط اضطراری سطح سه، دکتر سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به‌عنوان فرمانده صحنه انتخاب شد و تاکنون با حضور ایشان سه جلسه برگزار شده و به‌صورت تخصصی مباحث مورد بررسی قرار گرفته است.

علیخانی تصریح کرد: یکی از این جلسات در خصوص بررسی رفع کمبودهای کالا، مواد، تجهیزات و دارو بود، جلسه دیگر بحث منابع انسانی و جلسه آخر نیز در خصوص پشتیبانی مالی کنترل شیوع ویروس کرونا بود.

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه در مجموع بحث کنترل ویروس کرونا تاکنون در مناطق عملیاتی و ستادی صنعت نفت کشور با موفقیت انجام شده، گفت: ویروس کرونا روی تولید و توزیع نفت و گاز ایران هیچ اثری نگذاشته و تولید و توزیع نفت و گاز ایران بدون تأثیر از شیوع این ویروس، در حال انجام است.منبع : تسنیم
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶
کد مطلب: 26425
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *