۰

آنگولا تولید نفت خود را افزایش می‌دهد

استراتژی جدید انرژی آنگولا شامل ۶۷۹ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی و ۱۸۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری از طرف دولت این کشور در بخش تولید نفت می‌شود.
نفت آنگولا | میز نفت
نفت آنگولا | میز نفت
 به گزارش میز نفت ، آنگولا، دومین تولیدکننده بزرگ آفریقا پس از نیجریه، نیاز به سرمایه گذاری های دولتی و خارجی برای اکتشاف 57 میلیارد بشکه نفت خام تا 2025 دارد.

 طبق گزارش آژانس خبری آنگوپ، استراتژی جدید انرژی آنگولا شامل 679 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی و 188 میلیون دلار سرمایه‌گذاری از طرف دولت این کشور می‌شود.

 استراتژی جدید نفت و گاز آنگولا برای تقویت تولید یک هفته پس از آن تعیین شد که آژانس ملی نفت و گاز و سوخت های زیستی این کشور (ANPG) پیش بینی خود را برای تولید نفت از میادین نفتی فعلی اعلام کرد. طبق این پیش بینی، متوسط تولید نفت آنگولا پس از اوج 2 میلیون بشکه در روز در 2008، در 2020 برابر با 1.8 میلیون بشکه در روز خواهد بود و اگر هیچ اکتشاف جدیدی صورت نگیرد، تا 2028 تا تنها 500 هزار بشکه در روز پایین می آید.

در سال جاری میلادی، درست پس از آغاز به کار شرکت انی ایتالیا در میدان نفتی آگوگو تنها نه ماه پس از اکتشاف آن، ویروس کرونا و سقوط قیمت نفت حفاری در تمام نقاط جهان از جمله آنگولا را به تعویق انداخت.

 علاوه بر شرکت انی، شرکت توتال فرانسه هم در سال های اخیر در حفاری دریایی در آنگولا فعال بوده است و قصد دارد یک چاه نفتی بسیار عمیق در سواحل این کشور حفاری کند. ولی همه‌گیری ویروس کرونا ماه هاست فعالیت‌های حفاری را متوقف کرده است.

الیویر جونی، مدیرعامل بخش اکتشاف و تولید نفت در آنگولا در شرکت توتال فرانسه گفت در پایان ماه اوت حفاری را آغاز می کند. وی گفت:« در حال حاضر فعالیت های خود را در سواحل آنگولا افزایش داده‌ایم و به زودی حفاری را آغاز می‌کنیم».منبع : تسنیم
دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: 28198
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *