۰

تعداد سکوهای نفتی فعال آمریکا افزایش یافت

تعداد سکوهای حفاری فعال در ایالات متحده طی هفته گذشته افزایش یافت و به ۲۶۹ دکل رسید اما نسبت به سال گذشته ۵۸۷ سکو کاهش نشان می دهد.
نفت آمریکا | میز نفت
نفت آمریکا | میز نفت
به گزارش میز نفت ، بر اساس داده هایی که روز جمعه توسط شرکت خدمات میادین نفتی "بیکر هیوز" منتشر شد، تعداد سکوهای حفاری فعال در ایالات متحده طی هفته گذشته افزایش یافت و به 269 دکل رسیده اما نسبت به سال گذشته 587 سکو کاهش یافته است.

این سکوهای حفاری فعال شامل 193 دکل در میادین نفتی آمریکا هستند که نسبت به هفته قبل از آن چهار سکو افزایش نشان می دهد.

تعداد دکل های حفاری میادین گازی نیز 73 مورد ثبت شد که نسبت به هفته قبل از آن یک عدد کاهش نشان می دهد. سه دکل متفرقه نیز در این کشور فعال بوده است که نسبت به هفته قبل از آن تغییری نشان نمی دهد.

این 269 ​​دکل فعال شامل 254 دکل حفاری زمینی است که نسبت به هفته هفته قبل از آن سه عدد افزایش داشته است. 14 دکل حفاری فراساحلی و یک دکل حفاری ساحلی نیز فعال بودند که تعداد آنها نسبت به هفته قبل از آن تغییری نشان نمی دهد.

در طول هفته گذشته، بیشترین افزایش تعداد سکوهای حفاری در ایالت تگزاس رخ داد که به 116 دکل افزایش یافت.

ایالات متحده در سالهای گذشته با کمک رشد تولید نفت شیل به یک تولید کننده مهم نفت در جهان تبدیل شد. در همین حال، چین همچنان یکی از بزرگترین مصرف کنندگان نفت خام در جهان است.

بر اساس آخرین گزارش اداره ملی آمار چین ، تولید نفت خام چین با افزایش 2.3 درصدی نسبت به سال گذشته به 16.65 میلیون تن در ماه آگوست رسیده است که از 0.6 درصد ثبت شده در ژوئیه سریع تر شده است.

در ماه آگوست ، چین 47.48 میلیون تن نفت خام وارد کرد که نسبت به سال گذشته 12.6 درصد افزایش داشت.
منبع : تسنیم
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۰
کد مطلب: 28544
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *