۰

تاسسیس موسسه جانا

تعدادی از متخصصان انقلابی صنعت نفت، با تاسیس موسسه ای به نام موسسه مشاوره راهبردی نفت و انرژی جانا، فعالیت خود را آغاز کردند.
تاسسیس موسسه جانا
به گزارش میز نفت، در بانیه این موسسه آمده است:

با آغاز گام دوم انقلاب، تحولات در حوزه انرژی کشور نیازمند بازآرایی ، توانمندسازی و بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در همه ی عرصه های زنجیره صنعت نفت ، نیرو و انرژی های تجدید پذیر می باشد. "موسسه مشاوره راهبردی نفت و انرژی جانا" به عنوان یک مجموعه تخصصی و انقلابی با بهره گیری از مدیران، کارشناسان ارشد، محققان و صاحب‌نظران در زمینه های راهبردی مدیریت، اقتصاد انرژی، فناوری، منابع انسانی، امور حقوقی، بازرگانی و ... در حوزة نفت و انرژی در فضایی فنی و تخصصی بررسی و اظهار نظر می نماید.

 این موسسه طبق مجوز اخذ شده از سازمان ثبت شرکتها و موسسات  در نظر دارد تا با ارایه مشاوره های راهبردی فنی و تخصصی:

1 - اهداف خرد و کلان عرصه صنعت نفت و انرژی را تعریف، ترسیم و تبلیغ کند.

2 - تحولات حوزة نفت و انرژی را از یک منظر حرفه ای و تخصصی دیده بانی کند.

3 - اولویتهای این صنعت عظیم  را به دولت عرضه و نقد فنی و تخصصی خود را تقدیم کند.

4 - تدوین سند جامع انرژی کشور را به عنوان مولفه ی راهبردی توسعه در اولویت اقدام قرار دهد.

5 - پرورش مدیران ماهر و انقلابی صنعت نفت و انرژی از طریق شناسایی، نیازسنجی، پایش، دانش افزایی و فرهنگ سازی را وجهه همت خود قرار دهد.

6 - بازوی حرفه ای و کارشناسی کمیسیون انرژی، مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی و سایر نهادهای حاکمیتی باشد.

7 - مبانی و ارزشهای انقلاب اسلامی به خصوص شفافیت، رفع تبعیض و ویژه خواری را در همه ی تصمیمات فنی و تخصصی خود به عنوان پیش فرضهای اساسی مطمح نظر قرار دهد و آنها را در گستره انرژی و سطح ملی تبلیغ نماید.

8 - انتشار نشریات تخصصی، برگزاری کنفرانس ها و همایش ها، گردهمایی و نشست های داخلی را به منظور تقویت ارتباط بین جامعه هدف سامان دهد.به امید تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در عرصه صنعت نفت و انرژی به عنوان صنایع پیشران کشور، اعتلای زیرساخت های حیاتی، با تاسی به مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل "ما می توانیم" در آستانه دولت مردمی قوی
 
"من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد"
امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب: 30612
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *