۰
فوتونگار میز نفت

10 برند برتر پمپ‌بنزین‌های آمریکا

10 برند برتر پمپ‌بنزین‌های آمریکا
میز نفت| پایگاه خبری GasBuddy در گزارشی 10 برند برتر پمپ‌بنزین‌های آمریکا را در سال 2017 میلادی معرفی کرده است. در این فهرست، پمپ‌بنزین‌های شرکت باک ایز در رتبه نخست قرار گرفته‌اند. این پایگاه یک برنامه موبایلی نیز طراحی کرده که 70 میلیون راننده آمریکایی را به پمپ‌های بنزین متصل کرده است. در این گزارش از ارائه خدمات رفاهی مطلوب به‌عنوان یکی از دلایل استقبال مشتریان از پمپ‌های بنزین نام برده شده است. در ادامه با این برندهای برتر آشنا می‌شویم:
 
 
 
1. باک ایزپمپ‌بنزین‌های شرکت باک ایز در تگزاس، برترین پمپ‌بنزین ایالات‌متحده در سال گذشته میلادی بوده است. این برند دارای 33 پمپ‌بنزین عرضه سوخت بوده و بیشترین امتیاز را از مشتریان آمریکایی کسب کرده است. این جایگاه کافی‌شاپ، کارواش، خدمات مشتریان، نورپردازی شبانه و سرویس بهداشتی وجود دارد.
 
 
2. کلیز نارکتپمپ‌بنزین‌های شرکت کلیزمارکت با 48 جایگاه عرضه سوخت در راکفورد قرار دارد. این جایگاه‌ها در رتبه دوم ازنظر مشتریان قرارگرفته و دارای کافی‌شاپ، کارواش و سرویس بهداشتی هستند.
  
 
3. کویک تریپاین جایگاه‌ها در ایالت ویسکانسین قرار دارند. در این جایگاه‌ها که در رتبه سوم رضایت مشتریان قرار دارد، کارواش، خدمات مشتریان و سرویس بهداشتی وجود دارد.
  
 
4. کوییک تریپاین برند در اوکلا قرار دارد و رانندگان از خدمات کارواش، کافی‌شاپ، خدمات مشتریان و سرویس بهداشتی آن استفاده می‌کنند. بر اساس نظرات مشتریان، این جایگاه در رتبه چهارم پمپ‌بنزین‌های ایالات‌متحده قرارگرفته است.
 
  
5. واوااین برند 730 پمپ‌بنزین در سواحل شرقی ایالات‌متحده دارد. نورپردازی شبانه و کافی‌شاپ از خدمات ارائه‌شده به مشتریان محسوب می‌شود.
  
 
6. هی وی گساین برند دارای 141 جایگاه فروش بنزین در وست دیس موینز و آیوا بوده و در رتبه ششم این فهرست قرارگرفته است. 
 

7. کوییک چکاین برند مالک 154 جایگاه عرضه سوخت در نیوجرسی و نیویورک است. این برند در رتبه هفتم فهرست برترین برندهای پمپ‌بنزین‌های ایالات‌متحده قرارگرفته است.
  
8. شیتز
 

این برند خانوادگی در رتبه هشتم فهرست برترین نمانام‌های پمپ‌بنزین‌های ایالات‌متحده قرارگرفته است. دفتر مرکزی شیتز در آلتونا قرار داشته و 565 جایگاه عرضه سوخت در پنسیلوانیا، وست ویرجینیا، ماری لند، اوهایو و کارولینای شمالی دارد.
 
 
9. پارکرزدفتر مرکزی این شرکت در ساواناه قرار دارد و 46 پمپ‌بنزین در جورجیا و کارولینای جنوبی دارد. این شرکت در رتبه نهم پمپ‌بنزین‌های ایالات‌متحده ازنظر مشتریان قرار دارد.
  
 
10. نوکو اکسپرساین شرکت در رتبه دهم این فهرست قرار دارد. شرکت نوکو اکسپرس مالک 37 جایگاه عرضه بنزین در ایالات‌متحده بوده و دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد.
 
  
 
منبع: GasBuddy
مترجم: محسن داوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب: 21259
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *