۰

داعش گردن زنی را با عروسک به کودکان آموزش می‌دهد + تصاویر

گروه تروریستی داعش با استفاده از عروسک به کودکان تازه استخدام شده گردن زنی را آموزش می‌دهد.

به گزارش«ميزنفت»، به نقل از آسوشیتد پرس، گروه تروریستی داعش با استفاده از عروسک به کودکان و نوجوانان تازه استخدام شده خود گردن زنی را آموزش می دهد. این تروریستها با نشان دادن فیلم های وحشتناک گردن زنی، کودکان را شستشوی مغزی می دهند. در یک فیلم منتشر شده، گروه تروریستی داعش به ۱۲۰ پسر تازه استخدام شده یک شمشیر و یک عروسک داد و از آنها خواست عروسکها را با شمشیر گردن بزنند.

یکی از این نوجوانان ۱۴ ساله گفت: "من در ابتدا نتوانستم این کار را به درستی انجام دهم؛ اما آنها نحوه انجام این کار را با شمشیر به من آموزش دادند."

خبرگزاری آسوشیتد پرس پس از مصاحبه با ساکنان سوریه و عراق اعلام کرد این اقدام بخشی از تلاش های گروه تروریستی داعش برای تربیت نسل جدیدی از تروریستهاست. داعش کودکان و نوجوانان را استخدام می کند و آنها را با اسباب بازی و هدایا شستشوی مغزی می دهد. کودکان و نوجوانان با آموزشهای آنها به قاتلان و بمبگذارانی حرفه ای تبدیل می شوند.

گروه تروریستی داعش هفته گذشته فیلمی از گردن زنی سربازی سوری بوسیله یک پسر بچه منتشر کرد. ماه گذشته نیز در یک فیلم منتشر شده از این گروه تروریستی، ۲۵ کودک ۲۵ سرباز سوری را به ضرب گلوله کشتند.

منبع:جوان
دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۴
کد مطلب: 7329
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *