۰
۱

زنگنه: مشکل کشور پول نیست!

وزیر نفت گفت: مشکل اداره کشور پول نیست بلکه اگر تدبیر باشد مشکل پول هم حل می‌شود.
زنگنه - عصر نفت
زنگنه - عصر نفت
به گزارش ميزنفت ، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ظهر امروز در حاشیه جلسه دولت در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا پالایشگاه خلیج فارس فردا مورد افتتاح قرار می‌گیرد یا خیر، آمادگی چه میزان تولید بنزین را این پالایشگاه دارد، اظهار داشت: هنوز قراری وجود ندارد، بنده قبلاً هم گفته‌ام تا وقتی که بنزین از آنجا به طور مستمر تولید نکنیم هیچ مراسمی نخواهیم داشت و مراسم‌مان هم درصورتی خواهد بود که تولید مستمر و مطمئن از این مجموعه وجود داشته باشد، هر وقت تولید شد و مقدارش هم روشن شد، آن را اعلام می‌کنیم. ما احتیاجی به اقدامات نمایشی نداریم و تا وقتی هم که مطمئن نشویم از تولید، هیچ مراسی هم نخواهیم داشت.

وی در باره پیشنهاد خود به رئیس‌جمهور دولت دوازدهم گفت: تدبیر همچنان بر عقلانیت حاکم باشد و بر مبنای روش‌های شناخته‌شده و متعارف در دنیا حکومت شود، ازجمله در بخش نفت. همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ مشارکت مردم و حضورشان در انتخابات یک حق و یک تکلیف است، به دلیل اینکه اگر ما در انتخابات شرکت نکنیم بعداً نباید گله کنیم که چرا کشور باب میل ما اداره نمی‌شود و یا به‌گونه‌ای اداره می‌شود که موردپسند ما نیست.

وزیر نفت اضافه کرد: جمهوری اسلامی همواره نشان داده که از آرای مردم صیانت می‌کند و آن رأیی که در صندوق‌ها انداخته‌اند، همان رأی‌ها خوانده، شمارش و جمع‌بندی می‌شود و آن کسی که مردم رأی دهند و بخواهند رئیس‌جمهور می‌شود. لذا چه در انتخابات شوراها و چه در انتخابات ریاست جمهوری، ان‌شاءالله مردم به حداکثر مشارکت حضور داشته باشند تا ما بتوانیم اراده ملی را متجلی کرده و به گفته روز گذشته رهبر معظم انقلاب، این نمایش اراده ملی در انتخابات ریاست جمهوری نیست بلکه در دور کردن بسیاری از توطئه‌ها از جمهوری اسلامی نقش تعیین‌کننده خواهد داشت، لذا حضور مردم و مشارکت بالای آنها برای آینده کشورمان بسیار تعیین‌کننده است.

وی در پایان گفت: مشکل اداره کشور پول نیست بلکه اگر تدبیر باشد مشکل پول هم حل می‌شود اما حتما تدبیر هم باید باشد.منبع : فارس
چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب: 17408
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


رتبه تک رقمی کنکور سراسری. گروه الف دانشگاه نفت
Iran, Islamic Republic of
خدارو گواه میگیرم من حامی 100 درصدی دکتر روحانی بودم ولی صرفا بخاطر حضور شما جناب زنگنه که حق قانونی ما دانشگاه نفتی ها رو ضایع کردی این دوره بهش رای نمیدم.