مشکلی از شرکت حمل و نقل خلیج فارس

6 مرداد 1399 ساعت 13:13

قاسم زراعتکار گفت: در سنوات گذشته، تأخیر در ارسال آرد از مشکلات ما با شرکت حمل و نقل خلیج فارس بود که خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در حال حاضر این مشکل به حداقل رسیده است.


به گزارش میز نفت ، مدیرعامل شرکت تعاونی نانوایان تهران اظهار کرد: هم‌اکنون نرخ کرایه حمل آرد یارانه‌ای در استان تهران و البرز بابت هر کیسه آرد 1500 تومان است.

وی با بیان اینکه 80 درصد نانوایان کل کشور یارانه‌ای‌پز هستند که آردشان از سوی شرکت حمل و نقل خلیج فارس حمل می‌شود، افزود: در سنوات گذشته تأخیر در ارسال آرد از مشکلات ما با شرکت خلیج فارس بود که خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در حال حاضر این مشکل به حداقل رسیده است.

زراعتکار ادامه داد: شرکت تعاونی نانوایان با شرکت خلیج فارس همکاری‌های لازم را دارد و با نظارت شرکت تعاونی و اتحادیه صنف، آرد در زمان مناسب در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی سامانه آنلاین حمل آرد گفت: تا زمانی که این سامانه به مرحله اجرا نرسد، نمی‌توان درباره آن نظر دارد. البته تا کنون اطلاعاتی از این سامانه در اختیار ما گذاشته نشده و قطعاً اگر برنامه‌ریزی و مشورت صنف نباشد، این سامانه بدون مشکل نخواهد بود.

 منبع : راه دانا 


کد مطلب: 27899

آدرس مطلب: https://www.mizenaft.com/news/27899/مشکلی-شرکت-حمل-نقل-خلیج-فارس

ميز نفت
  https://www.mizenaft.com