۰

13 قرارداد نفتی فردا امضا می‌شود

۱۳ قرارداد مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت با ارزش بالغ بر ۱.۵ میلیارد یورو با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دوشنبه، ۲۷ مردادماه امضا می‌شود.
قرارداد نفتی | میز نفت
قرارداد نفتی | میز نفت
به گزارش میز نفت ، پس از امضای 10 قرارداد مرحله نخست طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت در بهمن ماه سال 1397 به ارزش 740 میلیون یورو، 13 قرارداد مرحله دوم این طرح به ارزش بالغ بر 1.5 میلیارد یورو دوشنبه بین شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (11 قرارداد) و شرکت نفت فلات قاره ایران (2 قرارداد) با پیمانکاران ایرانی منتخب به امضا می‌رسد.

پروژه‌های مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت شامل فروزان، رسالت، رامین، منصورآباد، مارون 2 و 5، زیلایی، اهواز 1 و 4، مارون 1 و 4، سیاهمکان، مارون 3، مارون 6، چیلینگر و گرنگان و بالارود در 5 استان خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر و هرمزگان تعریف شده است.

همچنین در این مراسم از سامانه مدیریت پروژه شرکت ملی نفت ایران نیز رونمایی خواهد شد. این سامانه مراحل آزمایشی را با موفقیت سپری کرده و اکنون قریب به یک سال است که برای پروژه‌های مرحله اول طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و برای پروژه‌های مراحل بعدی این طرح و همچنین کلیه پروژه‌های آتی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.منبع : تسنیم
يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب: 28062
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *