۰
۱
مسکن نفتی ها روی هوا مانده است

درخواست پرسنل نفت از رستم قاسمی

میز نفت - در حالی که وعده های چند ساله درباره تکمیل منازل مسکونی کارکنان نفت در خوزستان به جایی نرسیده است، دو هزار نفر از پرسنل نفت در نامه ای به رستم قاسمی خواستار ورود رستم قاسمی به این بلاتکلیفی شدند.
مسکن مهر | میز نفت
مسکن مهر | میز نفت
به گزرش میز نفت، در نامه اعضای پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز آمده است: وقتی که مجلس به فردی انقلابی و کاردان مانند مهندس رستم قاسمی بعنوان وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم رای اعتماد داد امیدهای پرسنل صنعت نفت جنوب برای رفع مشکلات پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت افزایش یافت.
 
با توجه به‌ اینکه آقای رستم قاسمی تا حدودی با مسائل و مشکلات این پروژه آشنایی دارند پرسنل از ایشان خواستند به موضوع بلاتکلیفی پروژه ورود کرده و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان را ملزم به تکمیل و تحویل سایر واحدهای باقیمانده به پرسنل صنعت نفت جنوب کنند.
 
همچنین به اطلاع می رساند این پروژه از ابتدا با همکاری شرکت نفت در حال تکمیل بود، اما در سال ۱۳۹۵ نفت از پروژه خلع ید و سازمان مسکن و شهرسازی خوزستان امورات کل مسکن مهر نفت اهواز را بدست گرفت!
 
در اوایل سال ۱۳۹۸ شریعتی استاندار وقت خوزستان نیز در جلسه شورای مسکن استان مدعی شد اختلاف بین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و اداره کل راه و شهرسازی خوزستان دلیل اصلی تکمیل نشدن مسکن مهر ۲۰۰۰ واحدی نفت اهواز می باشد!
 
لازم به ذکر است در یکسال گذشته با پیگیری مهندس مجتبی یوسفی نماینده اهواز حدود ۱۰۰ واحد از بلوک F این پروژه به اعضا تحویل داده شد اما همچنان تکلیف بیش از ۶۰۰ واحد باقیمانده مشخص نشده است.
 
در پایان پرسنل صنعت نفت جنوب عضو پروژه ۲۰۰۰ واحدی نفت اهواز از مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم خواستند اداره کل راه و شهرسازی خوزستان را ملزم به انجام تعهدات خود در قبال تکمیل و تحویل واحدها به پرسنل صنعت نفت جنوب کند.
 
يکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷
کد مطلب: 31132
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


گروه ب و ج و ...
Iran, Islamic Republic of
چه عجیب که گروه به اصطلاح الف، اینجا نظر ندادند !!