۳
۱۴
دستور عجیب مشکین فام

بازرسی کیف کارکنان نفت و گاز پارس

میز نفت - در حالی که بسیاری منتظرند مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس منصوب شود، محمد مشکین فام در یک اقدام معنادار دستور داده کیف کارکنان این شرکت بازرسی شود!
نفت و گاز پارس - میز نفت
نفت و گاز پارس - میز نفت
به گزارش میز نفت، مشکین فام یکی دیگر از مدیرانی است که هنوز جایگزین مشخصی برای آن معرفی نشده است اما وی که از حضور محمد فکور، در راس این شرکت نا امید شده دستور عجیبی صادر کرده است.

ده‌ها نفر از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس با تماس با میز نفت، از استقرار یک دستگاه ایکس ری در ورودی شرکت نفت و گاز پارس خبر داده‌اند که کارکنان باید کیف خود را هنگام ورود و خروح، درون آن قرار بدهند.

این گونه اقدامات که سال‌هاست منسوخ شده، در شرایطی توسط مشکین فام بکار گرفته شده که حتی دستگاه ایکس ری در ورودی وزارت نفت هم حنبه تزئیتی دارد مگر در شرایط خاص.

با این وجود، مشخص نیست چرا مشکین فام چنین تصمیمی گرفته است؛ شاید قرار است این گزاره در ذهم کارکنان ایجاد شود که دوران تجسس در امور کارکنان آغاز شود!
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب: 31270
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
كافر همه را به كيش خود پندارد اين مشكين فام كه يه روز ديگران رو مگس خطاب ميكرد و خودش رو عقاب چون همه رو دزد ميبنه ولي دير يادش افتاده چيزي ديگه براي ... از داردسته مشكين فام و علي ابادي و حكمت شريفي نموده كه كسي ...
ح
Iran, Islamic Republic of
در دوران مدیریت مهندسی و ساختمان و همچنین مدیر عاملی، خیلی از کارکنان مورد ظلم و بی حرمتی ایشان واقع شدند.ایشان بر خلاف ظاهر ...اصلا مبادی آداب اولیه اسلامی نیز نیستند.به راحتی توهین می کنند،...میگویند. به عنوان نمونه حدود پنج سال قبل بابت هر کدام از فازهای 15-16 و 17-18 سیصد وپنجاه میلیون تومان پاداش گرفتند در حالی که به کارمندان شاغل مطلقا مبلغی پرداخت نشد.
انشاءالله: "ومن یعمل ذره شرا یره"
حسینی
Iran, Islamic Republic of
باسلام بیش از یک سال است که درخواست خرید ایکس ری انجام شده که این هفته خرید و نصب آن انجام شد . از ایکس ری برای کیف و ساک افراد و بسته های مشکوک استفاده می شود . ولی عده ای از برقراری و ارتقای امنیت ناراحت و اقدام به نوشته های تخریب کننده در فضای مجازی می نمایند
سلمانی
Iran, Islamic Republic of
نصب و راه اندازی ایکس ری برای تامین امنیت و ارتقای حفاظت و حراست انجام شده و آقای مشکین فام دستور نصب ان را صادر نکرده که برعلیه ایشان مطالب نوشته می شود
Iran, Islamic Republic of
مگر می شود بدون اطلاع مدیر عامل یه همچین دستگاهی نصب بشه
احمدی
Iran, Islamic Republic of
در خواست خرید و نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی مثل ایکس ری از سوی حراست صورت می گیرد
امیر آرین
Iran, Islamic Republic of
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران محترم مجموعه نفت همانطور که اطلاع دارید خرید تجهیزاتی نظر ایکس ری با توجه تشریفات اداری خرید کالا زمانبر بوده و اینطور نیست که یک شبه خریداری بشه به نظرم هدف از مطرح نمودن چنین خبری صرفا تخریب اقای مهندس مشکین فام بوده و این سری تجهیزات صرفا جهت بسته های مشکوک استفاده میشود.
جباری
Iran, Islamic Republic of
ضمن عرض ادب و احترام
درخواست خرید و نصب و راه اندازی ایکس ری از سال 1399 در دستور کار قرار گرفته و با توجه به زمانبر شدن مراحل اداری خرید آن ، این هفته نصب آن انجام شده است که استفاده از آن هم به جهت ارتقای حفاظت و حراست می باشد.
میزان
Romania
با سلام
خرید دستگاه از سال ۹۹ایندنت شده وامسال خریداری گردیده است و فقط جهت بسته های مشکوک است و جلوگیری از خروج هارد و لپ تاپ های تحویلی شرکت به گفته نیروهای حراست است حالا یکسری که از امکانات شرکت برای مصارف شخصی استفاده میکنن ناراحت هستند از نصب دستگاه و شروع به تخریب در فضای مجازی یا ابراز ناراحتی در هنگام خروج میکنن بهتر بجای تهمت زدن واقع بینانه قضاوت نمود
منصف
United Kingdom
دستور آقای مشکین‌فام را از کجا آوردید؟ مگر یک شبه دستگاه خریداری و نصب میشود؟ شما که سالها است در مورد نفت گزارشگری و خبرنگاری میکنید، هنوز نمی‌دانید پروتکل‌ها و موازین حفاظتی و حراستی را مدیران عامل تعیین نمیکنند؟
محبی
Iran, Islamic Republic of
با سلام و احترام؛
جناب آقای مهندس اوجی وزیر محترم نفت چرا مدیران نزدیک به زنگنه امثال مشکین فام ، نجومی و...هنوز در راس امور هستند لطفا تدبیری اندیشیده شود...
حاج
Iran, Islamic Republic of
این موضوع در پتر‌وشیمی فجر سال هاست در حا اجراست
نمیدونم دنبال دزدند یا کارمند
آقایی
Iran, Islamic Republic of
ما کارکنان وزارت نفت به اقای ایت الله رییسی رای دادیم که امثال اقایان مشکین فام ، رشیدی ، علی ابادی ، نجومی و..‌. را در شرکت نفت و گاز پارس نبینیم ولی متاسفانه این اقایان هنوز بر روی سمت های خود ، به دنبال لابی جهت ارتقا شغلی هستند. جناب اقای مهندس اوجی لطفا از جوانان انقلابی استفاده نماید این اشخاص صنعت نفت را ویران کردند.
Iran, Islamic Republic of
سلام،وقت بخیر، بنظرم این اسمش تجسس نیست، یه احتیاط کاری خیلی ساده هست که نه دردسر داره و نه هزینه ای...پس بودنش بهتر از نبودنش هست، احتیاط شرط عقل هست، بنظرم کارمندان شرکت نفت هم اینقدر فهمیده و عاقل هستن که این رو «تجسس» به حساب نیارن.