۰

خبر اوجی از جایگاه های سوخت فعال

مبز نفت - وزیر نفت از فعال شدن 3 هزار جایگاه سوخت در سراسر کشور خبر داد.
اوجی | میز نفت
اوجی | میز نفت
به گزارش میز نفت ، جواد اوجی، وزیر نفت درباره آخرین اخبار مربوط به راه اندازی مجدد جایگاه‌های سوخت افزود: هم اکنون بیش از 3 هزار جایگاه در سراسر کشور فعال هستند و به صورت دستی تامین سوخت می‌کنند.

وی گفت: دشمن قصد داشت با این حرکت به مردم آسیب برساند که با لطف پروردگار و همکاری مردم، تیرشان به خطا رفت.

وزیر نفت با تشکر و عذرخواهی از مردم درباره معطلی 24 ساعت گذشته در برخی جایگاه‌های سوخت گفت: این قول را می‌دهیم بزودی جایگاه‌های سوخت را به حالت عادی برگردانیم.

اوجی به جلسه امروز هیئت دولت نیز اشاره کرد و گفت: من حامل تشکر رئیس جمهور از مردم در رابطه با صبر و اعتماد به خادمان خود در دولت هستم؛ آقای رئیسی در این جلسه تاکید کردند که بزرگترین سرمایه ما اعتماد مردم است و تلاش می‌کنیم قدردان، این اعتماد باشیم ایشان همچنین از کارکنان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیز تشکر کردند.

وی در ادامه با اشاره به فراخوان متخصصان شرکت‌های فرآورده‌های نفتی، گازی، پخش و همچنین صنایع پتروشمی افزود: در تلاشیم از همکارانی که در زمینه آی تی در این شرکت‌ها فعالیت دارند برای برطرف شدن هر چه زودتر مشکل جایگاه ها، استفاده کنیم.

وی با تشکر از صدا وسیما که از دقایق اولیه با پوشش اخبار قطع سوخت رسانی در جایگاه‌ها گفت: از اصحاب رسانه نیز که در اطلاع رسانی، کمک شایانی به ما کردند تشکر می‌کنیم و به یاری خدا تلاش ما بر آن است که جایگاه‌ها به عرصه سوخت رسانی با استفاده از کارت سوخت، برگردد.

اوجی با اشاره به اینکه تا کنون 300 جایگاه در سراسر کشور در سوخت رسانی باکارت هوشمند فعال هستند ادامه داد: سهمیه کارت سوخت همچنان باقی است و هیچ مشکلی در جابجایی آن ایجاد نمی‌شود و به محض فعال شدن سیستم هوشمند در جایگاه ها، سوخت رسانی با کارت هوشمند نیز فعال خواهد شد.

وی به شایعاتی مبنی بر گرانی بنزین هم اشاره کرد و گفت: از مردم خواهش می‌کنم به شایعات توجه نکنند.

وزیر نفت تاکید کرد: ذخایر بنزین و گازوئیل خوبی داریم و از هفته‌های آینده صادرات این ذخایر نیز آغاز خواهد شد.منبع : تسنیم
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب: 31456
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *