۰
۱

مجری جدید در نفت!

میز نفت - جواد اوجی در حکمی وحیدرضا زیدی فرد معاون فناوری وزارت نفت را به عنوان مجری برنامه های ازدیاد برداشت تعیین کرد.
جواد اوجی | میز نفت
جواد اوجی | میز نفت
به گزارش میز نفت به نقل از شانا،  «توسعه فناوری‌ها برای بهینه‌سازی فرآیندهای تولید و افزایش ضریب برداشت از میدان‌های نفتی و گازی شرکت ملی نفت ایران»، عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار سال ۱۴۰۰ وزارت نفت در برنامه ملی اقتصاد مقاومتی است. جواد اوجی، وزیر نفت ضمن ابلاغ این اولویت، وحیدرضا زیدی‌فرد، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت را به‌عنوان مجری این پروژه معرفی و منصوب کرده است.

در حکم اوجی خطاب به زیدی‌فرد آمده است: «عطف به تصویب‌نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی (موضوع ابلاغیه شماره ۱۴۵۳۶ تاریخ ۱۴۰۰.۲.۱۳ معاون اول رئیس‌جمهور وقت) ضمن ابلاغ پروژه به شرح زیر به‌عنوان اولویت سال ۱۴۰۰ وزارت نفت در برنامه ملی اقتصاد مقاومتی، جنابعالی به‌عنوان مجری پروژه توسعه فناوری‌ها در جهت بهینه‌سازی فرآیندهای تولید و افزایش ضریب برداشت در میادین نفتی و گازی شرکت ملی نفت ایران معرفی و منصوب می‌شوید.

با توجه به ضرورت تدوین برنامه اجرایی و ارائه عملکرد، برنامه و پروژه‌های مصوب مزبور به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطابق دستورالعمل صادرشده، مقتضی است ترتیبی اتخاذ نمائید تا برنامه اجرایی و عملکرد اقدامات مربوطه مطابق زمان‌بندی ارائه‌شده و حسب ضرورت اصلاح رویه و فرآیندهای اجرایی قرارداد با هدف حصول اطمینان از دستیابی به اقلام قابل تحویل در سامانه نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی درج و گزارش خلاصه عملکرد پروژه مزبور به معاونت برنامه‌ریزی ارسال گردد.»
يکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب: 31513
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


امیر
Iran, Islamic Republic of
اوجی مرتب مرتکب اشتباهات استراتژیک می شود.
(1) نظارت بر طرحهای صنعت نفت را از معاونت برنامه ریزی جدا کرد.
(2) فروش و صادرات نفت و فرآورده را از معاونت نفت جدا کرد.
(3) ماموریت مهم ازدیاد برداشت را از مدیریت نفت جدا کرد.
..... این اقدامات هم باعث ایجاد سازمان های مجازی و هم اختلال در راهبری هماهنگ و یکپارچه صنعت نفت خواهد شد. ضمن اینکه سازمان هایی که این وظایف را در ساختار بعهده داشتند عملا غیر فعال و ترمز خواهند شد.