۰
اوجی خطاب به سپاه:

دستتان را می بوسم

میز نفت - جواد اوجی وزیر نفت در پیامی خطاب به پاسداران سپاه انقلاب اسلامی، از اقدام آنها برای بازپس گیری نفت ایران از آمریکایی ها تشکر کرد.
جواد اوجی وزیر نفت | میز نفت
جواد اوجی وزیر نفت | میز نفت
به گزارش میز نفت، جواد اوجی وزیر نفت در پیامی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌دلیل نجات نفتکش ایرانی از چنگ دزدان دریایی آمریکایی قدردانی کرد.

متن پیام جواد اوجی به شرح زیر است:

«واعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و عدوکم»

دشمنان مردم ایران وقتی با چشم دیدند که خادمان مردم ایران در دولت سیزدهم با اراده پولادین و بدون تعلل مصمم به شکستن حلقه سخت محاصره تحریم‌ها هستند و نتیجه این اراده فرزندان ملت را در افزایش صادرات نفت و میعانات و فرآورده‌های ایران مشاهده کردند و دیدند از طرق دیگر نمی‌توانند جلوی این عزم ملی را سد کنند، در آخرین حربه به سراغ یکی از راه‌حل‌های قدیمی خود که سابقه تاریخی طولانی هم در آن دارند، رفتند.

اما به فضل الهی این حربه نیز با هوشیاری، اراده و شجاعت فرزندان جان بر کف ملت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌ویژه در نیروی دریایی سپاه کارگر نیفتاد.

من به‌عنوان وزیر نفت بر دست و بازوی این عزیزان بوسه می‌زنم و مراتب سپاس و قدردانی خود را برای نجات محموله نفتکش ایرانی از دست دزدان دریایی آمریکایی به جان برکفان سپاه اعلام می‌کنم.

به فضل الهی فرزندان ایران پرتوان تر از گذشته به مسیری که برای اعتلای کشور برگزیده‌اند ادامه خواهند داد و چنین اتفافاتی تأثیری جز راسخ‌تر کردن عزم خادمان مردم در دولت سیزدهم برای غلبه بر محدودیت‌های دشمنان نخواهد داد.

انتهای پیام/ب
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب: 31572
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *