۰

قیمت بنزین در آمریکا بار دیگر افزایش یافت

میز نفت | سی ان ان گزارش داد: تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه و جنگ اوکراین، عامل اصلی روند افزایش قیمت بنزین در آمریکا عنوان شده است.
قیمت بنزین در آمریکا | میز نفت
قیمت بنزین در آمریکا | میز نفت
به گزارش میز نفت ، شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد، مردم آمریکا با نگرانی آثار جنگ اوکراین را بر اقتصاد کشورشان دنبال می‌کنند. یکی از مکان‌هایی که این اثر به خوبی مشهود است، جایگاه‌های سوختگیری در آمریکا است.

در دو هفته اخیر، قیمت حامل‌های انرژی در آمریکا سیر افزایشی داشته است. امروز بار دیگر قیمت بنزین در آمریکا افزایش یافت. امروز هر گالون بنزین در آمریکا به قیمت چهار دلار و سی و دو سنت فروخته شد.

به گزارش سی ان ان، تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه و جنگ اوکراین، عامل اصلی این روند عنوان شده است. مردم نگران هستند که این وضع همچنان ادامه یابد.

در حالی که گفته می شود افزایش بهای بنزین در آمریکا همچنان شهروندان این کشور را زیر فشار قرار داده، بهای بنزین با افزایش چهل سنت دیگر در هفته گذشته بار دیگر رکوردشکنی کرده است.

باب مک نیلی، کارشناس مسائل انرژی و نفت در آمریکا در این باره گفت: تعیین بهای بنزین متاثر از بهای نفت خام است و بهای نفت خام نیز به صورت جهانی تعیین می شود و به خودکفا بودن آمریکا یا وابسته بودنش به واردات ربطی ندارد.

منبع : بازار
 
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب: 32717
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *