۰

دولت آلمان: مردم دوش آب داغ نگیرند

میز نفت - دولت آلمان به مردم این کشور اعلام کرده در صورتی که واردات گاز از روسیه را قطع کنند فقط تا فصل پاییز گاز دارند.
سهمیه بندی گاز در آلمان | میز نفت
سهمیه بندی گاز در آلمان | میز نفت
به گزارش میز نفت  ، دولت آلمان از مردم این کشور خواست تا در صورت تحریم گاز روسیه دوش آب داغ نگیرند، چرا که اگر برلین تصمیم بگیرد تا واردات گاز از روسیه را قطع کند ذخایر گاز این کشور فقط تا فصل پاییز دوام خواهد آورد.

کلاوس مولر، دبیر آژانس شبکه گاز فدرال آلمان، طی مصاحبه‌ای گفت: شما باید از خود یک سؤال بپرسید، آیا واقعاً نیاز است که هفت روز هفته دوش آب داغ بگیرید که با مصرف گاز گرم می‌شود؟

اخیراً مارگارت وستاگر مسئول رقابت در کمیسیون اروپا اظهارات مشابهی را گفته است. وستاگر به مردم اتحادیه اروپا گفته که باید دوش گرفتن خود و فرزندان‌شان را کنترل کنند. 

به گفته مولر اگر آلمان واردات گاز از روسیه را قطع کند ذخایر گاز این کشور فقط تا پایان فصل تابستان و اوایل فصل پاییز کفاف مصرف شهروندان را خواهد داد.

به خاطر افزایش فشارهای اتحادیه اروپا برای اضافه کردن نفت و گاز روسیه به تحریم‌ها علیه این کشور به خاطر درگیری با اوکراین، آلمان ماه گذشته یک برنامه اضطراری برای مدیریت مصرف گاز در این کشور در پیش گرفته است که ممکن باعث سهمیه‌بندی گاز برای مردم این کشور شود.منبع : فارس
 
شنبه ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴
کد مطلب: 32845
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *