۰
افزایش نارضایتی ها به عملکرد خجسته مهر

شرکت نفت دزفول در دولت مردمی!

میز نفت - ​شرکت ملی نفت و زیر مجموعه ها در حال تبدیل شدن به یک شرکت قومیتی هستند؛ شرکتی به نام شرکت نفت ذزفول به کارگردانی محسن خجسته مهر.
شرکت نفت دزفول در دولت مردمی!
به گزارش میز نفت، خجسته مهر که خود دزفولی است پس از صدور حکم مدیریتش برای شرکت ملی نفت، به همشهریان خود آماده باش داد تا خود را برای حضور در سمت های مدیریتی آماده کنند.

اوج این آماده باش در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قابل مشاهده است؛ جایی که همشهری خجسته مهر یعنی علیرضا دانشی که خود او نیز دزفولی است، از همشهریان خجسته مهر برای سمت های مدیریتی استفاده کرد.

همین موضوع موجب بروز نارضایتی های بسیاری در بدنه نفت و جنوب شد اما به نظر می رسد خجسته مهر بدون توجه به موضوع شایسته سالاری، تنها به دزفولی بودن مدیران فکر می کند.

این اتفاق در حالی رخ داده که چندی پیش محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در نامه ای به وزارت نفت، خواستار پاسخگویی این وزارتخانه در انتصاب های قومی و قبیله ای شد که هنوز مشخص نیست وزارت نفت چه پاسخی برای آن ارائه کرده است.

نگاه عشیره ای به شرکت ملی نفت این روزها در شرایطی تبدیل به یک چالش بزرگ شده است که برخی نمایندگان مجلس بویژه استان خوزستان نارضایتی خود را در این باره اعلام کرده اند.
 
چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۵
کد مطلب: 32904
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *