۰

کاهش شدید ذخایر گازوئیل آمریکا

میز نفت - پس از آنکه دولت آمریکا نتوانست ذخایر گازوئیل و دیستیلیت خود را در فصل تابستان افزایش دهد، حالا شاهد کاهش شدید حجم این ذخایر در این کشور هستیم.
گازوئیل آمریکا | میز نفت
گازوئیل آمریکا | میز نفت
به گزارش میز نفت ، از آنجا که دولت آمریکا نتوانست ذخایر گازوئیل و دیستیلت خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در فصل تابستان افزایش دهد، حالا شاهد آن هستیم که حجم این ذخایر به شدت کاهش یافته است.

این پایین بودن حجم گازوئیل ذخیره‌شده فشار بیشتری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ روی حاشیه سود پالایشگاه‌های تولید دیزل در این کشور خواهد آورد و باعث افزایش قیمت خواهد شد مگر آنکه شاهد کاهش مصرف دیستیلت و رشد اقتصاد جهانی باشیم.

در روز 2 سپتامبر و بر اساس گزارش آژانس اطلاعات انرژی آمریکا حجم دیستیلت این کشور 112 میلیون بشکه بوده که نسبت به یک سال پیش 22 میلیون بشکه پایین آمده و به کمترین میزان در 26 سال گذشته رسیده است.

علیرغم آنکه حجم پالایش نفت در آمریکا در فصل زمستان به شدت افزایش یافت و پالایشگاه‌ها تلاش کردند با افزایش تولید پاسخگوی تقاضای بنزین توسط رانندگان در این کشور در طول مسافرت‌های تابستانی باشند، اما از آن زمان به بعد شاهد بالا رفتن ذخایر فرآورده‌های نفتی در آمریکا به صورت چشمگیر نبوده‌ایم.منبع : فارس 
يکشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۸
کد مطلب: 33855
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *