۰

کارمزد در پمپ بنزین؟

میز نفت - بانک مرکزی در هر مرحله از اجرای مدل جدید کارمزد شبکه پرداخت، شرایط صنوف مختلف را بررسی و مشخص خواهد کرد و دریافت کارمزد از پذیرندگان در فاز اول در خصوص جایگاه‌های سوخت اساساً مطرح نبوده است.
به گزارش میز نفت، محمدمهدی تقی‌پور، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت گفت: خوشبختانه بانک مرکزی در تدوین طرح جدید کارمزد شبکه پرداخت، بسیار منعطف عمل کرده و با مرحله‌ای کردن اجرای طرح فرصت و امکان بررسی شرایط صنوف مختلف را فراهم کرده است.

وی افزود: همان‌طور که در ابلاغیه بانک مرکزی تصریح شده است نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌ها فعلاً از شمول مشارکت در پرداخت کارمزد معاف هستند، البته پیگیری‌های ما از مسئولان بانک مرکزی حاکی از آن است که برخی اصناف دیگر از جمله جایگاه‌داران سوخت نیز مشمول ابلاغیه جدید نیستند و بانک مرکزی شرایط هر صنف را به‌صورت مجزا بررسی و مشخص می‌کند.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت تأکید کرد: البته بانک ملت تمهیدات لازم در خصوص صنف جایگاه‌داران سوخت را در نظر داشته و تدابیر ویژه‌ای برای این صنف اندیشیده است و جای هیچ نگرانی در این خصوص برای این رسته کسب‌وکاری وجود ندارد.

تقی‌پور ادامه داد: اصلاح نظام کارمزد و مشارکت تمام ذی‌نفعان این زنجیره در تأمین هزینه‌های آن قطعاً در بلند‌مدت به‌سود همه و اقتصاد کشور خواهد بود.

منبع: تسنیم
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۴
کد مطلب: 35350
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *