۰

ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی "تل آویو"/پاسخ ایران چیست؟ + تصاویر

اخیرا یکی از مقامات اطلاعاتی "تل آویو " ادعای ضد ایرانی را مطرح کرده که پایه و اساس درستی ندارد.
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی "تل آویو"/پاسخ ایران چیست؟ + تصاویر
به گزارش«ميزنفت»،اخیرا یکی از مقامات اطلاعاتی اسرائیل ادعایی ضد ایرانی را مطرح کرده که قابل تأمل است؛ این مقام اطلاعاتی مدعی شده ارتش اسرائیل می‌تواند با جنگنده‌های "اف 35"  ایران را مورد هجمه قرار دهد.
**بازخوانی ادعا

یک مقام رژیم صهیونیستی ادعا کرد: جنگنده‌های اف 35 دست ما را برای حمله به دشمن بازتر می‌کند. او در ادامه ادعاهایش گفت: قابلیت این جنگنده‌های رادارگریز بر کسی پوشیده نیست و ایران از این خطر آگاه است. نیروی هوایی رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد قصد دارد برد این جنگنده‌ها را افزایش دهد.

رژیم صهیونیستی تاکنون دو قرارداد برای ساخت این جنگنده‌ها که «آدیر» نام دارند با شرکت آمریکایی «لاکهید مارتین» امضا کرده است. در مجموع این قراردادها، این رژیم 33 جنگنده "اف 35 " خریداری کرده که قرار است اولین سری از آن‌ها در ماه دسامبر سال 2016 (31 روز منتهی به 11 دی 95) به سرزمین‌های اشغالی ارسال شود.


 
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی


 
جدا از مطالب مطرح شده درباره توان نظامی اسرائیل مبنی بر حمله نظامی به ایران باید گفت در چند سال گذشته ادعاهای مختلفی درباره حمله هوایی "تل آویو" ضد ایران مطرح شده که هیچ کدام عملیاتی نگردیده است.


برای مثال رسانه‌ها در سال 86 (2007) مطالبی را مطرح کردند که درآن یک "اسکادران" شامل چند جنگنده در تنگه "جبل‌الطارق" خود را برای حمله نظامی به تأسیسات هسته‌ای ایران آماده می‌شوند. اکنون که حدود 8 سال از آن زمان می‌گذرد همچنان این "اسکادران" در حال آماده سازی خود برای حمله به ایران است که این‌ مطالب مطرح شده مضحک و خلاف واقع به نظر می‌رسد.علاوه بر این یکی از مقامات کابینه نتانیاهو او را درباره لفاظی‌های نظامی ضد ایران تحقیر کرده و گفته نتانیاهو بعنوان نخست وزیر اسرائیل مانند سگی است که همواره فقط پارس می‌کند و هیچ وقت گاز نمی‌گیرد. بنابراین طرح حمله نظامی به ایران از سوی مسئولین رژیم صهیونیستی از وزیر دفاع تا نخست وزیر خلاف واقع و تنها در حد یک لفاظی و ادعاست.


**"حضرت آیت‌الله خامنه‌ای" : "اگر اسرائیل غلطی بکند جمهوری اسلامی "تل آویو" و "حیفا" را با خاک یکسان می‌کند"

جدای از این همواره مسئولین لشکری و کشوری جمهوری اسلامی ایران به اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی پاسخ دادند. نمونه‌ای از این پاسخ‌ها جواب "حضرت آیت‌الله خامنه‌ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قواست که فرمودند: "اگر اسرائیل غلطی بکند جمهوری اسلامی "تل آویو" و "حیفا" را با خاک یکسان می‌کند". 
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی


 

**اسرائیل که از پس "حزب الله" و "حماس" برنیامد

اسرائیل که از پس "حزب الله" و "حماس" برنیامد؛ چگونه می‌خواهد در مقابل ایران صف آرایی کند. "حزب‌الله"  که در جنگ 33 روزه نهایت با 2 تیپ پیاده (اگر هر تیپ را 3200 تا 3600 نفر اعلام کنیم دو تیپ معادل 6400 تا 7200 نفر محاسبه می‌گردد) در مقابل چند لشگر اسرائیل و تیپ‌های نخبه آن از جمله تیپ ترابری نظامی 53 پیروز شد و وقتی که اسرائیل با دو تیپ پیاده نمی‌تواند مقابله کند؛ چگونه در برابر قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران که حداقل چند صد برابر "حزب‌ ‌الله" است توان مقابله دارد که البته گوشه‌ای از این قدرت در سلسله رزمایش‌های "پیامبر اعظم‌(ص)" و "محمد رسول‌الله (ص)" سپاه پاسداران و ارتش به خوبی نشان داده شده است.  نکته دیگر حائز اهمیت این است که صهیونیست‌ها تمام تمرکز خود را بر قدرت هوایی خود قرار داده‌اند و این گونه تصور می‌کنند که همانطور که در سال 1982 نیروگاه "اوسیراک" عراق، در سال 2007 نیروگاه اتمی "سوریه"، در سال 2012 مرکز تحقیقات نظامی "ریف دمشق" و در سال 2014 میلادی حمله به منطقه امنیتی "دیماس" و "فرودگاه صادرات واردات دمشق" و حمله به منطقه "قنیطره" در جنوب "سوریه" انجام داد که صد البته با پاسخ و تلافی "حزب‌الله" در مزارع "شبعا" انجام شد می‌تواند ایران نیز همانند همان کشورها حمله محدود داشته باشد، در صورتی که این یک اشتباه محاسباتی است که تبعات پشیمان کننده‌ای را در پی دارد و شهرک نشینان صهیونیست باید نگران باشند. 
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی


 
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی**ولایتی: سرائیل جرات نمی کند به ایران حمله کند/حمله به ایران مساوی با نابودی شهرهای اسرائیل
 
علی اکبر ولایتی در پاسخ به سوالی درباره احتمال حمله اسرائیل به ایران برای ناکام گذاشتن اجرای جمع بندی مذاکرات وین اظهار داشت: «اسرائیل جرات نمی کند به ایران حمله کند؛ زمانی که این رژیم بخواهد چنین کاری را آغاز کند، شهرهای مهم اسرائیل با خاک یکسان خواهد شد.»
** اسرائیل جرات عملیاتی کردن تهدیداتش را ندارد

 
سردار "عبدالرضا آزادی" معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی و رژیم صهیونیستی در مورد اقدام نظامی علیه ایران از گذشته تاکنون اظهار داشت: این سخنان تازگی ندارد و سال‌هاست آن‌ها علیه کشورمان تهدید نظامی می‌کنند، اما هیچ وقت جرأت عملیاتی کردن آن را نخواهند داشت.

 
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها هم می‌دانند که دوران تهدید به سر آمده و آن‌ها دیگر ابر قدرت سابق نیستند و تکرار این ادعاها بیشتر کاربرد سیاسی، تبلیغاتی و اقناع افکار عمومی دارد.


حجت‌الاسلام و المسلمین "عبدالله حاجی‌صادقی" جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تهدیدات اسرائیل علیه ایران، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی 36 سال است که ما را تهدید می‌کند، من هم به عنوان یک طلبه انقلابی اعلام می‌کنم اگر رژیم صهیونیستی چنین غلطی را انجام دهد، آن‌وقت به یکباره این غده سرطانی را از منطقه پاک می‌کنیم.**امیر سرتیپ محمودی: بزرگتر از رژیم صهیونیستی هم جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد
 
امیرسرتیپ "محمد محمودی" معاون اجرایی فرمانده کل ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تهدیدات نظامی رژیم صهیونیستی عنوان داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به آنچنان هوشیاری رسیدند که بزرگتر از رژیم صهیونیستی هم جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد و ارتش جمهوری اسلامی ایران هر گونه تهدیدی را در نطفه خفه می‌کند.


 
**سرلشکر ایزدی: اگر صهیونیست‌ها خطا کنند "تل آویو" و "حیفا" با خاک یکسان می‌شود
 
سرلشکر "مصطفی ایزدی" معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره تهدیدات نظامی صهیونیست‌ها اظهار داشت: امروز ایران در عرصه‌های مختلف از قابلیت‌های بالقوه‌ای برخوردار است و اگر صهیونیست‌ها خطا کنند "تل آویو" و "حیفا" با خاک یکسان می‌شود.


 
 
ادعای ضد ایرانی مقام اطلاعاتی

 

پس می‌توان دریافت که به دلیل مشکلات داخلی رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، شکست در جنگ‌های 15 سال اخیر از محور مقاومت، توان بالای نظامی جمهوری اسلامی ایران، عدم پیش بینی صهیونیست ها از نحوه عکس العمل ایران ، هراس شدید از فرماندهان نظامی کشورمان و .... اسرائیل جرات حمله به ایران را نخواهد داشت. 


باید به صهیونیست‌ها توصیه کرد که دست از شعار و لاف‌‌زنی بردارید، اگر جرأت دارید حمله کنید تا توانمان را نشانتان دهیم.


منبع:باشگاه خبرنگاران
 
سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۰
کد مطلب: 8967
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *